Łódzkie. Obława za kierowcą po śmiertelnym wypadku. Zginął 16-latek

Polska
Łódzkie. Obława za kierowcą po śmiertelnym wypadku. Zginął 16-latek
Zdj. ilustracyjne, fot. Pixabay
Potrącony 16-latek zmarł w krakowskim szpitalu dzień po wypadku

W szpitalu zmarł 16-latek ranny w poniedziałkowym wypadku drogowym w pobliżu Radomska (woj. łódzkie). Trwają poszukiwania kierowcy, który uciekł, nie udzielając pomocy poszkodowanym. Jak informuje policja, jego auto ma najprawdopodobniej uszkodzoną lewą stronę nadwozia.

Do wypadku doszło w poniedziałek nieopodal miejscowości Pukarzów w gminie Żytno nieopodal Radomska (woj. łódzkie). Policjanci późnym wieczorem dowiedzieli się, że samochód zjechał na przeciwny pas ruchu i potrącił dwie osoby prawidłowo idące poboczem.

 

ZOBACZ: Poznań. Sprawcy pobicia kierowcy MPK skazani na bezwzględne więzienie

 

Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, nie zatrzymując się i nie udzielając rannym pomocy. Dzień później, na skutek obniesionych obrażeń, w szpitalu zmarł jeden z przechodniów - 16-latek.

Śmiertelny wypadek koło Radomska. Obława za kierowcą

Chłopaka z miejsca wypadku do Krakowa zabrał śmigłowiec LPR. Życiu towarzyszącej mu wtedy 36-letniej kobiety nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

Trwa policyjna obława za sprawcą wypadku. - Samochód, którym się poruszał, najprawdopodobniej ma uszkodzoną lewą stronę nadwozia - wskazała - dodała nadkom. Aneta Wlazłowska.

wka/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie