Wielkopolskie. Tarnowo. Wypadek na dk 11. Aktualnie bez utrudnień

Polska
Wielkopolskie. Tarnowo. Wypadek na dk 11. Aktualnie bez utrudnień
Facebook/ KSRG OSP Gościejewo
Wypadek na DK11

Po wypadku z udziałem dwóch pojazdów w Tarnowie (gm. Rogoźno, woj. wielkopolskie) droga krajowa nr 11 Poznań - Piła między Obornikami a Chodzieżą była zablokowana. W wyniku wypadku trzy osoby zostały ranne a pojazdy uległy poważnym uszkodzeniom. Samochód osobowy został niemal doszczętnie zniszczony.

Po wypadku z udziałem dwóch pojazdów w Tarnowie (gm. Rogoźno, woj. wielkopolskie) zablokowana była droga krajowa nr 11 Poznań - Piła między Obornikami a Chodzieżą. Trzy osoby zostały ranne.

 

 

Dyżurny punktu informacji drogowej poznańskiego oddziału GDDKiA poinformował w sobotę, że w zderzeniu na 256 km trasy uczestniczyło auto osobowe i ciężarówka.

 

ZOBACZ: Kudowa-Zdrój. Śmiertelny wypadek na prywatnej posesji. Nie żyje dziewięciolatka

 

Droga w miejscu wypadku między Obornikami a Chodzieżą była przez jakiś czas nieprzejezdna w obu kierunkach. Na miejscu pojawiły się służby ratunkowe.

Utrudnienia  na DK11 między Obornikami a Chodzieżą zakończone

Nie ma już utrudnień na drodze krajowej 11 między Obornikami a Chodzieżą po wypadku z udziałem dwóch pojazdów w Tarnowie (gm. Rogoźno, woj. wielkopolskie). W zderzeniu auta osobowego i ciężarówki trzy osoby zostały ranne.

 

ZOBACZ: Wypadek masowy na autostradzie A4 w Starych Żukowicach. Jechali do pracy, gdy uderzył w nich tir

 

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. 

 

nat / PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie