Warszawa. Przemoc i groźby w tramwaju wobec cudzoziemek. Policja szuka mężczyzny ze zdjęcia

Polska
Warszawa. Przemoc i groźby w tramwaju wobec cudzoziemek. Policja szuka mężczyzny ze zdjęcia
KRP V Bielany-Żoliborz

Mężczyzna ze zdjęcia miał grozić i być agresywny w stosunku do dwóch kobiet ze względu na ich przynależność narodową. Do ataku doszło w warszawskim tramwaju oraz na przystanku. Policja poszukuje sprawcy oraz świadków zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w sobotę 9 kwietnia około godz. 20:55 w warszawskim tramwaju linii "33". Jak podaje policja, mężczyzna widoczny na zdjęciach stosował przemoc i groźby bezprawne wobec dwóch kobiet.

 

Poszukiwany był agresywny tylko ze względu na przynależność narodową poszkodowanych. Przemocy użył również na przystanku tramwajowym "Park Olszyna" przy ulicy Broniewskiego, na granicy Bielan oraz Żoliborza.

Agresywny mężczyzna z tramwaju "33". Policja prosi o kontakt

Na fotografiach widać, że mężczyzna ubrany był w niebieską czapkę z daszkiem, szarą kurtkę, kolorowy sweter oraz jeansy. Nosił też okulary.

 

 Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z dzielnicy Bielany. Proszą o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia, rozpoznają mężczyznę lub mają informacje na jego temat. 

 

Zgłoszenia można składać pod numerami 47 723 71 55, 47 723 71 56 albo 112, a także na adres mailowy: oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl.

pgo/Interia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie