Nie żyje Piotr Kaziuk. Operator Polsat News miał 38 lat

Polska
Nie żyje Piotr Kaziuk. Operator Polsat News miał 38 lat

To tragiczny dzień dla całej redakcji Polsat News. Dziś nad ranem w szpitalu w Brzegu zmarł nasz pracownik, operator kamery i przyjaciel - Piotr Kaziuk. Półtora miesiąca temu został potrącony na pasach w swoim rodzinnym Opolu. Choć został wybudzony ze śpiączki, od tamtej chwili nie odzyskał przytomności.

Piotr Kaziuk miał 38 lat. Współpracę z opolską redakcją Polsat News rozpoczął w grudniu 2020 roku. Szybko dał się poznać jako utalentowany operator kamery. Ale jego prawdziwymi talentami były empatia i szacunek w podejściu do ludzi.

 

Jego pracę mogli Państwo oglądać w codziennych serwisach informacyjnych Polsat News, Wydarzeniach, ale także programach reportażowych.

 

Był absolwentem katowickiego Wydziału Radia i Telewizji, a także utalentowanym montażystą i reżyserem kilku krótkometrażowych etiud filmowych.

 

W dzień tragicznego wypadku dostał jedną z głównych nagród w prestiżowym konkursie za zdjęcia wykonane z drona. Zmarł dziś nad ranem w szpitalu w Brzegu. Piotr miał dwóch synów - Radzia i Stasia - i kochającą żonę, Natalię.

Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie