Częstochowa. Policja poszukuje zaginionej matki z córką

Polska
Częstochowa. Policja poszukuje zaginionej matki z córką
Częstochowska Policja
Policja opublikowała portety zaginionych

Częstochowska policja prowadzi poszukiwania zaginionych: 45-letniej matki i jej 15-letniej córki. Opuściły miejsce zamieszkania w Częstochowie i dotąd nie nawiązały kontaktu z bliskimi. Matka po raz ostatni była widziana w czwartek.

Jak poinformowali w sobotę częstochowscy policjanci, szósty komisariat policji w tym mieście poszukuje zaginionej 45-letniej Aleksandry Wieczorek i jej 15-letniej córki, Oliwii Wieczorek.

 

"Zaginione w nieustalonych okolicznościach opuściły miejsce zamieszkania w Częstochowie przy ul. Bienia i do chwili obecnej nie nawiązały kontaktu z bliskimi. 45-latka ostatni raz widziana była 10 lutego br. na ogródkach działkowych przy ul. Żyznej w Częstochowie" – podali funkcjonariusze.

 

ZOBACZ: Holandia. Zaginęła para młodych Polaków. Policja odnalazła ciała

 

Policja apeluje do osób znających miejsce aktualnego pobytu zaginionych lub które widziały je w ostatnim czasie o kontakt pod numerem 997 lub 47 858 16 11.

 

Aleksandra Wieczorek ma 165 cm wzrostu, średnią sylwetkę, włosy ciemne do ramion i ciemne oczy. W chwili zaginięcia mogła być ubrana w ciemnozieloną zimową kurtkę do kolan i ciemne spodnie.

 

ZOBACZ: Śmierć 37-letniej Agnieszki z Częstochowy. Przeprowadzono sekcje zwłok

 

Oliwia Wieczorek ma 170 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę, długie włosy w kolorze ciemnego blondu i niebieskie oczy. W chwili zaginięcia mogła być ubrana w krótką białą zimową kurtkę z kapturem obszytym jasnym futerkiem.

mad/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie