Podcast "Pomiędzy wersami" Katarzyny Zdanowicz od dzisiaj w Interii

Polska
Podcast "Pomiędzy wersami" Katarzyny Zdanowicz od dzisiaj w Interii
Polsat
Szczere rozmowy, odważne tematy i niezwykli goście. 10 lutego w Interii startuje podcast „Pomiędzy wersami” Katarzyny Zdanowicz

Szczere rozmowy, odważne tematy i niezwykli goście. 10 lutego w Interii startuje podcast „Pomiędzy wersami” Katarzyny Zdanowicz. W pierwszym odcinku: raper Kękę otwarcie o uzależnieniach i depresji w środowisku hip-hopowym.

 - W podcaście "Pomiędzy wersami" poruszymy tematy ważne dla każdego z nas. Ujrzymy emocje bohaterów. Wspólnie rozprawimy się ze stereotypami i uprzedzeniami. Każdy z nas ma coś, co z różnych powodów skrywa pomiędzy wersami. Podczas programu pozwolimy, aby to głośno wybrzmiało mówi Katarzyna Zdanowicz.

 

- Podcast Katarzyny Zdanowicz udowadnia, że jesteśmy blisko tego, co ważne dla naszych czytelników. W Interii stawiamy na materiały, które wnoszą nowe tematy do debaty. Zadajemy trudne pytania wyjątkowym gościom – mówi Piotr Witwicki, Redaktor Naczelny w Grupie Interia.

 

Podcast "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" – to autentyczne historie ludzi, którzy swoją postawą inspirują i zachęcają do działania. Pojawią się w nim gwiazdy, ale także pasjonaci, działacze społeczni oraz wybitni specjaliści. Program będzie współtworzony przez użytkowników Interii. Ich sugestie, opinie i pomysły wpłyną m.in. na dobór gości i tematów.

 

Grupa Interia nieustannie rozwija segment premium. W swojej ofercie oprócz podcastu "Zdanowicz. Pomiędzy wersami" posiada m.in.  sportowy program na żywo "Studio Ekstraklasa", serwis Tygodnik Interia z autorskimi treściami, motoryzacyjny program "Motorandka" z Joanną Zientarską oraz podcast ekologiczny Przemysława Białkowskiego.

 

Katarzyna Zdanowicz po 9 latach wróciła do Grupy Polsat. Została prowadzącą weekendowych wydań "Wydarzeń 18:50". Wcześniej pracowała w TVN24, gdzie prowadziła m.in. program "Polska i świat" i serwisy "Dzień Dobry TVN" i "Fakty po południu". Jest autorką książki "Zawsze mówi, że wróci" opisującą historie kobiet, żon i partnerek himalaistów.

 

Produkcję podcastu „Zdanowicz. Pomiędzy wersami” realizuje Telewizja Polsat.

 

Pierwszy odcinek podcastu jest dostępny TUTAJ

red.
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie