Bielsko-Biała. Nie miała maseczki w autobusie. Pobiła pasażerkę, która zwróciła jej uwagę

Polska
Bielsko-Biała. Nie miała maseczki w autobusie. Pobiła pasażerkę, która zwróciła jej uwagę
KMP Bielsko-Biała
Policja opublikowała wizerunek poszukiwanej kobiety.

Policja z Bielska-Białej poszukuje kobiety, która pobiła pasażerkę miejskiego autobusu. Agresywna podróżna nie miała na twarzy maseczki, a gdy zwrócono jej uwagę, zaczęła używać wulgaryzmów i przeszła do rękoczynów. Policja opublikowała wizerunek kobiety zarejestrowany przez kamerę umieszczoną w pojeździe.

Do zdarzenia doszło 3 grudnia 2021 roku w autobusie komunikacji miejskiej linii MZK nr 50 około godz. 12:50 na odcinku od centrum Bielska-Białej (ul. Warszawska) w kierunku ul. Mazańcowickiej - podała bielska policja.

 

Do jadącej w środkowej części autobusu pasażerki przysiadła się kobieta bez maseczki. Pasażerka zwróciła jej uwagę, co spowodowało, że kobieta zaczęła zachowywać się wulgarnie i agresywnie. Potem zaczęła uderzać pasażerkę w twarz.

 

ZOBACZ: "Państwo w Państwie". Policjanci pobili go i klęczeli na szyi. Zapis monitoringu ujawnił prawdę

 

Następnie agresorka wysiadła z autobusu i szybko oddaliła się z przystanku w stronę ronda im. Ireny Sendlerowej i okolic ulic Katowickiej i Mazańcowickiej.

Sprawczynię zarejestrował monitoring

Podejrzewanej kobiety poszukują policjanci z IV Komisariatu Policji w Bielsku-Białej. "Publikujemy wizerunek kobiety, który zarejestrowały kamery monitoringu wewnętrznego autobusu, licząc na pomoc w ustaleniu jej tożsamości" - napisała policja.

 

ZOBACZ: Parchowo. Czterech zatrzymanych za pobicie i zmuszenie dwóch osób do rozebrania się

 

Poszukiwana była w wieku około 35 lat, miała krótkie włosy, na prawym policzku miała bliznę i była ubrana w buty za kostkę koloru brązowego oraz ciemne spodnie i kurtkę. Miała także ciemną czapkę z nałożonymi na nią okularami i bluzkę koloru czerwonego - poinformowała policja.

 

Policja apeluje, aby osoby, które mają informacje na temat agresywnej pasażerki, skontaktowały się z Komisariatem Policji IV w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 857 0400, kp4@bielsko.ka.policja.gov.pl lub na numerem KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.

hlk/pgo / Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie