Warszawa. Wywrócił się tir z mięsem. Zablokowany ważny tunel

Polska
Warszawa. Wywrócił się tir z mięsem. Zablokowany ważny tunel
Facebook.com/Komenda Miejska PSP m.st. Warszawy
Przewrócony tir z mięsem całkowicie zablokował przejazd tunelem.

W piątek rano w Warszawie w tunelu w kierunku lotniska przewrócił się tir wypełniony mięsem. Droga jest całkowicie nieprzejezdna. Ze względu na konieczność przeładunku towaru z udziałem służb sanitarnym jeszcze przed próbą postawienia ciężarówki na kołach, utrudnienia mają potrwać wiele godzin.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek w Warszawie w jednym z tuneli. "Zamknięty zjazd z S2 na S7 (kierunek jadąc od Al. Krakowskiej w stronę Okęcia), powodem przewrócony ciągnik siodłowy z transportem mięsa. Na miejscu prowadzimy działania wraz z JRG 10" - podała Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza nr 17.

 

- Do zdarzenia doszło po godzinie 7. Zjeżdżając z trasy S2 w kierunku S79 tir przewrócił się na bok - powiedziała Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji. Nie doszło do zderzenia scanii z innymi pojazdami.

 

ZOBACZ: Kromerowo. Cztery osoby ranne w zderzeniu busa, tira i samochodu na DK16

 

Auto zahaczyło jednak o prawą stronę tunelu, uszkadzając m.in. jego poszycie. Uszkodzona została także m.in. kabina pojazdu.

 

- Kierowcy nic się nie stało, był trzeźwy. Został ukarany mandatem - dodała. Przewrócony samochód leżący na boku całkowicie zablokował drogę.

Wielogodzinne utrudnienia. Przyczyną mięso

Tir przewoził mięso i, jak powiedział Michał Skrzypa z warszawskiej straży pożarnej, był za ciężki, żeby go podnieść. - Na miejscu zostali policjanci, którzy czekają na samochód, do którego będzie można przepakować ładunek - zaznaczył przed południem strażak.

 

ZOBACZ: Chiny. TIR zawisł nad przepaścią, bo kierowca posłuchał nawigacji. Wisiał tak przez trzy dni

 

Edyta Adamus dodała, że utrudnienia potrwają wiele godzin, bo przeładunek musi odbyć się w obecności pracowników służb sanitarnych.

 

 

W tirze przewożone było mięso.

 

Ładunek mięsa wymaga asysty służb sanitarnych podczas przeładunku.Facebook.com/Komenda Miejska PSP m.st. Warszawy
Ładunek mięsa wymaga asysty służb sanitarnych podczas przeładunku.

 

hlk/Polsatnews.pl/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie