Przemyśl. Zatrzymano 38-latka z narkotykami. Wpadł, bo nie miał maseczki

Polska
Przemyśl. Zatrzymano 38-latka z narkotykami. Wpadł, bo nie miał maseczki
Policja podkarpacka
Narkotyki znalezione przy skontrolowanym mężczyźnie

Policjanci z Przemyśla (Podkarpackie) podczas legitymowania mężczyzny, który nie miał maseczki, wyczuli od niego woń marihuany. Okazało się, że 38-latek miał przy sobie narkotyki, teraz grozi mu do 3 lat więzienia.

Jak poinformowała w czwartek podkarpacka policja, mężczyzna został zatrzymany w jednej z galerii handlowych w Przemyślu. Policjanci zwrócili na niego uwagę, bo nie miał maseczki.

 

Policja podkarpacka

Policjanci wyczuli marihuanę

- W trakcie rozmowy z 38-latkiem funkcjonariusze wyczuli od niego zapach marihuany. Szybko wyszło na jaw, że brak maseczki nie jest jedynym przewinieniem przemyślanina. Mężczyzna przyznał, że posiada przy sobie środki odurzające – podała policja.

 

ZOBACZ: Rawicz. Kierowca tira zmyślił, że został napadnięty. W ciężarówce znaleziono narkotyki

 

Policjanci znaleźli przy mężczyźnie woreczki strunowe, w których był susz roślinny oraz biały proszek. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina.

 

Mieszkaniec Przemyśla trafił do aresztu, usłyszał już zarzut posiadania substancji odurzających. Za to przestępstwo grozi do 3 lat więzienia. Mężczyzna został też ukarany mandatem za brak maseczki.

wys/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie