Wielka Brytania. Przez 70 lat jeździł bez prawa jazdy. Nigdy wcześniej policja go nie złapała

Moto
Wielka Brytania. Przez 70 lat jeździł bez prawa jazdy. Nigdy wcześniej policja go nie złapała
Bulwell, Rise Park and Highbury Vale Police
Auto zatrzymanego mężczyzny

Mężczyzna zatrzymany przez policję powiedział funkcjonariuszom, że od 70 lat jeździ bez prawa jazy i ubezpieczenia i nigdy nie został zatrzymany. Mężczyzna powiedział policji, że jeździł w ten sposób, "odkąd skończył 12 lat".

W minioną środę podczas patrolu został zatrzymany mężczyzna w pobliżu marketu w Bulwell w Nottingham. Po krótkiej rozmowie z kierowcą urodzonym w 1938 roku, policjanci dowiedzieli się, że ten, od 12 roku życia, jeździł bez prawa jazdy, czy ubezpieczenia i nigdy nie został zatrzymany przez policję.

Jak policji udało się w końcu złapać kierowcę?

O zdarzeniu mundurowi poinformowali w poście na Facebooku, w którym stwierdzili, że na szczęście mężczyzna nigdy nie miał wypadku, nikomu nie spowodował obrażeń i strat finansowych podczas stłuczki, gdy samochód nie był ubezpieczony"

 

 

Mężczyzna po 70-latach trafił w ręce policji dzięki kamerom ANPR, czyli systemowi do odczytu tablic rejestracyjnych w Nottingham. - Nawet podczas niedalekich wyjazdów prawdopodobnie kamera uchwyci Cię, więc upewnij się, że Twoje dokumenty są w porządku, bo system i tak pewnego dnia cię złapie - ostrzegają policjanci z Bulwell, Rise Park and Highbury Vale Police.

aml/ sgo / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie