Kalisz. 8-latek dźgnięty nożem trafił do szpitala. Podejrzana matka chłopca

Polska
Kalisz. 8-latek dźgnięty nożem trafił do szpitala. Podejrzana matka chłopca
Flickr/Piotr Drabik/Zdjęcie ilustracyjne
8-latek z ranami kłutymi trafił do szpitala

8-letni chłopiec z dwiema ranami kłutymi klatki piersiowej jest w ciężkim stanie, w tej chwili przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej – poinformował w czwartek rzecznik ostrowskiego szpitala Adama Stangret. Chłopca zraniła prawdopodobnie jego matka.

Przed godziną 7 kaliska policja została zawiadomiona o rannym 8-letnim chłopcu. Służby – jak powiedział kom. Witold Woźniak – wezwał ktoś z rodziny.

 

- Kobieta też ma rany kłute. Dlatego matka z synem trafili do szpitala - powiedział kom. Woźniak. Trwają czynności w sprawie.

 

ZOBACZ: Kalisz. "Akwizytor" zaoferował kobiecie perfumy. Ofiara powąchała je i upadła

 

Rzecznik prasowy kaliskiego szpitala Paweł Gawroński powiedział, że kobieta jest na chirurgii. - Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - poinformował.

8-latek w stanie ciężkim

Chłopca przewieziono do szpitala w Ostrowie Wlkp. - Dziecko z dwiema ranami kłutymi klatki piersiowej trafiło do nas w stanie ciężkim. Po wykonaniu niezbędnych zabiegów przyjęto je na oddział intensywnej terapii dla dzieci – poinformował rzecznik ostrowskiego szpitala Adama Stangret.

 

ZOBACZ: Hiszpania. Zmarło drugie dziecko poszkodowane w wypadku na placu zabaw

 

Na miejscu zdarzenia pracuje policja pod nadzorem prokuratora. - Na ten moment trudno mówić o szczegółach zdarzenia – powiedział rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wlkp. Maciej Meler.

wys/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie