Bartoszewice. Tragiczny wypadek w Bartoszewicach. Zginęły dwie osoby, jedna została ranna

Moto
Bartoszewice. Tragiczny wypadek w Bartoszewicach. Zginęły dwie osoby, jedna została ranna
PSP Zgierz
W wyniku zderzenia śmierć na miejscu ponieśli obaj mężczyźni. W pojeździe kierowanym przez 25-latka znajdowała się również 27-letnia pasażerka

Dwie osoby zginęły, a jedna została ranna w wypadku na drodze krajowej nr 14 w Bartoszewicach (woj. łódzkie). Czołowo zderzył się tam dwa samochody audi. Ofiary śmiertelne, to kierowcy.

Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedziele. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 47-letni kierujący samochodem audi, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

 

ZOBACZ: Wypadek na S8. Pożar ciężarówki przewożącej znicze

 

- Kierowca zjechał na przeciwległy pas ruchu powodując zderzenie czołowe z nadjeżdżającym pojazdem marki Audi, którym kierował 25-letni mieszkaniec powiatu zgierskiego - poinformował asp. sztab. Adam Dembiński z KWP w Łodzi.

 

Obaj kierowcy zginęli

W wyniku zderzenia śmierć na miejscu ponieśli obaj mężczyźni. W pojeździe kierowanym przez 25-latka znajdowała się również 27-letnia pasażerka. Kobieta została przetransportowana do szpitala w ciężkim stanie

 

"Apelujemy o ostrożność na drogach, dostosowanie prędkości do aktualnie panujących, zmiennych  warunków atmosferycznych. Pamiętajmy też o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego" - napisali policjanci.

aml / Interia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie