Iwona Arent o włamaniu na Twittera: poinformowałam służby

Polska
Iwona Arent o włamaniu na Twittera: poinformowałam służby
Polsat News
Arent o włamaniu na Twittera: poinformowałam służby

O włamaniu na moje konto na Twitterze poinformowałam już służby państwowe i podjęłam czynności w celu odzyskania konta; proszę o ignorowanie pojawiających się na nim wpisów, gdyż nie pochodzą one ode mnie - oświadczyła posłanka PiS Iwona Arent.

Wcześniej w środę zarówno Arent, jak i rzeczniczka PiS Anita Czerwińska informowały o zhakowaniu twitterowego konta posłanki.

 

- Jak cześć z państwa zauważyła, włamano się na moje konto na Twitterze. O zdarzeniu poinformowałam już służby państwowe i podjęłam czynności w celu odzyskania konta, jednakże w tej kwestii dużo zależy od szybkości działań administracji TT - napisała Arent w oświadczeniu.

 

ZOBACZ: Żaryn: włamaniem na maila Dworczyka zajmuje się Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego

 

Zwróciła się też z prośbą o ignorowanie pojawiających się na koncie wpisów, gdyż nie pochodzą one od niej. - Ostatnimi czasy przypadki internetowych oszustw są coraz liczniejsze. Osoby, które śledzą moją pracę wiedzą, że niejednokrotnie walczyłam z internetowymi oszustami i zapewniam, że to się nie zmieni, mimo iż sama tym razem padłam ich ofiarą - podkreśliła posłanka PiS.

"Nie mogę już znieść makabry w Polsce!"

Podziękowała też za liczne głosy wsparcia. - Są dla mnie bardzo ważne - napisała w oświadczeniu.

 

ZOBACZ: Komentarze po wpisach NBP na Twitterze. Głos zabrał szef komunikacji

 

W środę na koncie Arent pojawił się wpis: "Nie mogę już znieść makabry w Polsce! 100 tys osób w Polsce zmarło na Covid. To nie liczba, to suma ludzkich dramatów – rodzin, dzieci, bliskich. Polska stała się krajem drastycznie rosnących cen i kosztów utrzymania polskich rodzin, Wychodzę z partii Nieudaczników i Szkodników".

 

Na profilu widnieje również zdjęcie polskiej flagi z napisem "Polska bez PiS". 

wys/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie