Wyszków. Nie żyją kobieta i mężczyzna, potrąceni na drodze S8. Zmarła miała cudzy dowód osobisty

Polska
Wyszków. Nie żyją kobieta i mężczyzna, potrąceni na drodze S8. Zmarła miała cudzy dowód osobisty
PAP/KPP Wyszków
Miejsce śmiertelnego wypadku na trasie S8 na wysokości miejscowości Ślubów za Wyszkowem (woj. mazowieckie).

Policjanci z Wyszkowa ustalają tożsamość kobiety, która zginęła w piątek wieczorem, po potrąceniu przez samochód na drodze S8. Wraz z nią na miejscu zginął 37-letni mężczyzna. Kobieta miała przy sobie cudzy dowód osobisty. Funkcjonariusze ustalają kim naprawdę była, w jaki sposób dokument znalazł się w jej rękach i do czego był wykorzystywany.

Do śmiertelnego wypadku drogowego doszło w piątek wieczorem na trasie S8 na wysokości wsi Ślubów niedaleko Wyszkowa (woj. mazowieckie). Po wypadku przejazd w stronę Warszawy był zablokowany.

Renault uderzyło w pieszych

Policja ustaliła, że osobowy renault uderzył w kobietę i mężczyznę, gdy przechodzili przez dwupasmową jezdnię w niedozwolonym miejscu.

 

Pogotowie ratunkowe udzieliło pomocy 31-letniemu kierowcy samochodu. Został on przewieziony do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący renault był trzeźwy.

 

ZOBACZ: Wypadek autokaru na Lubelszczyźnie. Wśród poszkodowanych dzieci

 

Piesi zginęli na miejscu.

 

Jedną z ofiar jest 37-letni mieszkaniec gminy Wyszków - podał kom. Damian Wroczyński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.

Policja: miała cudzy dowód osobisty

Początkowo policja sądziła, że drugą zmarłą na miejscu osobą również jest mieszkanka tej samej gminy, która była w tym samym wieku, co mężczyzna.

 

W trakcie prowadzonych dalszych czynności policjanci ustalili, że ofiara posiadała przy sobie dokument tożsamości utracony przez mieszkankę Wyszkowa. Postępowanie prowadzone będzie dalej w celu ustalenia prawidłowych danych kobiety, która poniosła śmierć. Funkcjonariusze postarają się również wyjaśnić, w jaki sposób kobieta weszła w posiadanie dowodu osobistego mieszkanki Wyszkowa i do jakiego celu jej służył - podał kom. Wroczyński.

 

ZOBACZ: Dwa ciała wyłowione z Wisły. Policja ustala tożsamość

 

Przyczyny i przebiegły wypadku ustalają pod nadzorem prokuratora wyszkowscy policjanci.

hlk/pgo/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie