Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli... Sylwester Szczęścia z Polsatem!

Polska
Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli... Sylwester Szczęścia z Polsatem!
Polsat
"Sylwester Szczęścia" na żywo ze Stadionu Śląskiego w piątek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT, Polsat Go, Interia.pl oraz Polsat News.

Najważniejsza impreza roku - Sylwester Szczęścia 2021/2022 w Polsacie. Wśród gwiazd tanecznego przywitania Nowego Roku: Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Doda, Cleo, Danzel, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Alban i Paweł Domagała. Transmisja dziś od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT, Polsat Go, Interia.pl oraz Polsat News.

To będzie niezapomniana noc i wyjątkowa muzyczna podróż przy największych hitach lat i dekad!0

Kto wystąpi na Sylwestrze Szczęścia?

Początek sylwestrowego świętowania 31 grudnia od godz. 20:00! Na powitanie Nowego Roku największe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Na scenie Stadionu Śląskiego między innymi Bajm, z którym już nie odnajdzie nas ta sama chwila i Doda, która zawsze udowadnia, że fajna z niej Dżaga. Natomiast Cleo zabiera wszystkich tam, gdzie ma swój dom, a Ewelina Lisowska prowadzi w stronę słońca! Wśród artystów także Dawid Kwiatkowski, który pokaże, że wszystko w życiu jest piękne i proste, a Enej podaruje kamień z napisem LOVE. Do tego Minelli, Olivia Addams, Danzel, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr. Alban, Akcent, Viki Gabor, Michał Wiśniewski, Michał Szpak, Papa D, Enej, Paweł Domagała, Golec uOrkiestra oraz Gromee!

 

Transmisja Sylwestrowej Mocy Przebojów w piątek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji Polsat, Polsat Go, w serwisie Interia.pl oraz Polsat News.

Specjalne taneczne lekcje

Koncert to nie jedyna atrakcja! Lenka Klimentova i Rafał Maserak zaprezentują najgorętsze układy choreograficzne, zaproszą widzów i publiczność na lekcję tańca! Jednym słowem - będzie się działo!

Zapraszenie do wspólnej zabawy

W roli prowadzących imprezy między innymi niezastąpiony Krzysztof Ibisz, energetyczna Karolina Gilon, uwielbiana przez widzów Polsatu Paulina Sykut-Jeżyna, Ilona Krawczyńska, czyli połowa duetu sióstr ADiHD i Patryk Cebulski, młody aktor, znany z produkcji Polsatu takich jak "Kuchnia" czy "Kowalscy kontra Kowalscy". Za organizację odpowiada Music Company.

 

Na Sylwestrową Moc Przebojów zapraszają Telewizja POLSAT, Województwo Śląskie i Stadion Śląski!

 

"Sylwester Szczęścia" na żywo ze Stadionu Śląskiego w piątek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT, Polsat Go, Interia.pl oraz Polsat News.

hllk / Polsatnews.pl / Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie