Dziś Wigilia. Wyjątkowy koncert wigilijny w Polsat News i polsatnews.pl

Kultura
Dziś Wigilia. Wyjątkowy koncert wigilijny w Polsat News i polsatnews.pl
Polsat News
Wyjątkowy koncert wigilijny transmitowany będzie także na polsatnews.pl

Dziś Wigilia. W tym szczególnym dniu Polsat News zaprasza wieczorem na wyjątkowy koncert najpiękniejszych kolęd i pastorałek.

Dziś Wigilia. Wyjątkowy dzień, w którym czas zwalnia i polityka schodzi na boczny tor. Z tej okazji Polsat News już dziś o 16:30 zaprasza widzów do wysłuchania najpiękniejszych kolęd i pastorałek, które umilą czas świątecznych przygotowań. Utwory wykonywać będą najpopularniejsi artyści i wykonawcy z najpiękniejszych polskich kościołów.

 

Czytaj także: Świąteczne spektakle na niebie

 

Tradycyjnie o godzinie 18:50 zostanie wyemitowane główne wydanie "Wydarzeń", następnie "Gość Wydarzeń".

 

WIDEO: Święta w Polsat News

 

Zaraz po nich, o godzinie 19:50 na antenie Polsat News ponownie zagoszczą kolędy i pastorałki, które będą idealnym towarzyszem wigilijnej kolacji w gronie najbliższych.

Pasterka w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie

Punktualnie o północy przeniesiemy się do Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, skąd będzie transmitowana Pasterka. Z tego samego miejsca, o godzinie 9:00 na antenie Polsat News zobaczymy msze święte w pierwszy oraz drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Zarówno w sobotę jak i w niedzielę o 11:55 zapraszamy widzów na program "Angelus".

 

ZOBACZ: Sondaż. Wigilia w Polsce. Wierzący niechętni przyjmowaniu na niej migrantów

 

26 grudnia, nie zabraknie również emitowanych w niedzielę programów publicystycznych - o 9:55 "Śniadania Rymanowskiego w Polsat News i Interii", zaraz po nim o 11:00 "Czterech Stron Prasy" oraz o 19:30 "Państwa w Państwie".

red / Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie