Warszawa. Atak nożownika w Ursusie. Policja opublikowała wizerunek sprawcy

Polska
Warszawa. Atak nożownika w Ursusie. Policja opublikowała wizerunek sprawcy
Polsat News/KRP III
Komenda na Ochocie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Ochota prowadzi śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa

Policja poszukuje nożownika, który w poniedziałek zaatakował młodego mężczyznę pod Żabką w Ursusie, dzielnicy Warszawy. - Napastnik zadał pokrzywdzonemu kilka ciosów nożem w plecy oraz rękę powodując rany kłute. Sprawca po zdarzeniu oddalił się pojazdem BMW E46 sedan w kolorze szarym - poinformował podkom. Karol Cebula, oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji w Ursusie.

Komenda na Ochocie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Ochota prowadzi śledztwo w sprawie usiłowania zabójstwa w dniu 13 grudnia br. w sklepie przy ul. Posagu 7 Panien w Warszawie.

 

ZOBACZ: Warszawa. Atak nożownika w Ursusie. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia

 

Policja opublikowała wizerunek sprawcy ataku w żabce. Napastnikiem był 28-letni Markus Machałowski. - Zadał pokrzywdzonemu kilka ciosów nożem w plecy oraz rękę powodując rany kłute. Sprawca po zdarzeniu oddalił się pojazdem BMW E46 sedan w kolorze szarym - podał podkom. Karol Cebula, oficer prasowy Komendy Rejonowej Policji w Ursusie.

 

KRP III Warszawa

 

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723 93 50 lub 47 723 93 51.

 

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

 

KRP III Warszawa

 

Policja ostrzega, że "poszukiwany może posiadać przy sobie niebezpieczne narzędzia".

Atak nożownika w żabce

- Zgłoszenie otrzymaliśmy w poniedziałek o godz. 11.30. Przy ulicy Posagu 7 Panien 12 w Ursusie z BMW wysiadł mężczyzna i zaatakował 27-latka, prawdopodobnie pracownika sklepu Żabka. Sprawca uciekł pojazdem, którym przyjechał – powiedział podkom. Karol Cebula, rzecznik prasowy komendy na Ochocie.

 

ZOBACZ: Gdańsk. Atak nożownika w centrum miasta. Jedna osoba trafiła do szpitala

 

Zaatakowany mężczyzna z ciężkimi obrażeniami został przewieziony do szpitala. W momencie ataku 27-latkowi towarzyszyła partnerka. - Nic jej się nie stało – zapewnił Cebula.

 

 

aml/ sgo / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie