Hanower. Kobieta została raniona nożem podczas kłótni pod McDonaldem

Świat
Hanower. Kobieta została raniona nożem podczas kłótni pod McDonaldem
Flickr/Antonio Vera/zdjęcie ilustracyjne
Kobieta dźgnięta nożem w Hanowerze

W Niemczech w Hanowerze kłótnia pomiędzy kilkoma osobami w restauracji McDonald zakończyła się atakiem nożownika. Dźgnięta kobieta jest w ciężkim stanie.

Do zdarzenia doszło w Hanowerze. Kobieta została ciężko ranna w wyniku ataku nożownika. Według relacji świadków w restauracji McDonald’s kłóciło się kilka osób. W pewnym momencie kobieta została dźgnięta przez jedną z osób, które brały udział w zajściu.

 

W poniedziałek wieczorem policja poinformowała, że ofiara przeszła operację, a jej stan jest krytyczny. Ciężko ranny został również 24-letni mężczyzna. Policja zatrzymała czterech podejrzanych w wieku od 29 do 33 lat. Wciąż nie jest znany motyw ataku.

 

ZOBACZ: Niemcy. 14-latek skazany na 9 lat pozbawienia wolności za zabójstwo młodszego kolegi

 

Według informacji "Hannoversche Allgemeine" kłótnia między kilkoma osobami przerodziła się w szarpaninę. W trakcie sporu osoby awanturujące się przeniosły się do wnętrza restauracji. Wtedy ktoś dźgnął kobietę.

 

Policja znalazła w pobliżu zdarzenia prawdopodobne narzędzie zbrodni. Służby prowadzą śledztwo w sprawie próby zabójstwa i szukają świadków. Jak informuje hanowerski dziennik, w restauracji przebywało wiele osób, ale nie odnieśli oni obrażeń.

wys / Hannoversche Allgemeine
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie