Ryszard Terlecki zakażony koronawirusem. Był dziś w Sejmie

Polska
Ryszard Terlecki zakażony koronawirusem. Był dziś w Sejmie
Kancelaria Sejmu/Łukasz Błasikiewicz
Ryszard Terlecki

Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki otrzymał pozytywny wynik na COVID-19. We wtorek, przed uzyskaniem pozytywnego wyniku, polityk PiS był w Sejmie. Po południu odniósł się do sprawy na Twitterze.

We wtorek rano przed posiedzeniem prezydium Sejmu potwierdzono, że Ryszard Terlecki ma pozytywny wynik testu na koronawirusa - podało RMF FM.

 

Marszałek Ryszard Terlecki, jak informowało radio, w ostatnich godzinach miał wiele spotkań z politykami PiS, w tym z prezesem Jarosławem Kaczyńskim.

Ryszard Terlecki komentuje

Do sprawy odniósł się na Twitterze sam Terlecki.

 

"Posłom opozycji, oprócz zdrowia, życzę odrobiny oleju w głowie. Rutynowy test, który wypadł pozytywnie, wykonałem już po moim udziale w rannych obradach Sejmu. Jasne, że na salę nie wróciłem. Posłów, którzy kłamią w tej sprawie, nie warto poważnie traktować" - napisał.

 

 

Marszałek Elżbieta Witek wykluczyła dziś z posiedzenia Sejmu czterech posłów Konfederacji: Jakuba Kuleszę, Grzegorza Brauna, Konrada Berkowicza oraz Krystiana Kamińskiego i poprosiła ich o opuszczenie sali plenarnej. Posłowie nie mieli założonych masek ochronnych. 

zdr/RMF FM
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie