Nie wróciła do pracy po zwolnieniu lekarskim. Zaginęła 48-letnia Ilze Šenne

Polska
Nie wróciła do pracy po zwolnieniu lekarskim. Zaginęła 48-letnia Ilze Šenne
Facebook/Zaginieni przed laty
Zaginiona Ilze Šenne

Pod koniec września w Warszawie zaginęła pochodząca z Łotwy Ilze Šenne. Kobieta nie wróciła do pracy po zwolnieniu lekarskim. Informację o zaginięciu kobiety podała organizacja charytatywna Zaginieni przed laty.

Ilze Šenne pochodzi z Łotwy, od 10 lat mieszka i pracuje w Warszawie, wynajmuje mieszkanie przy ul. Świętokrzyskiej. Do 24 września kobieta była oficjalnie na zwolnieniu lekarskim.

 

ZOBACZ: Włodzimierzów. Poszukiwany próbował potrącić autem policjanta. Padły strzały

27 września Ilze Šenne powinna wrócić do pracy po zwolnieniu. Niestety nie wróciła, nie powiadomiła też nikogo o swojej nieobecności. Zaniepokojeni współpracownicy próbowali do niej dzwonić, jednak telefon był wyłączony. Kobiety nie zastano także w mieszkaniu, które wyglądało tak, jakby wyszła z niego jedynie na chwilę.

 

 

Rodzinie udało się dotrzeć do jednego z łotewskich przyjaciół Ilze Šenne. Dowiedzieli się, że kobieta zaoszczędziła wystarczająco dużo pieniędzy, aby kupić mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu w Warszawie, jednak nie wiedzą, o które osiedle dokładnie chodzi.

Organizacja Zaginieni przed laty prosi o pomoc

Rodzina zaginionej mieszka na Łotwie, nie mają możliwości, by czynnie prowadzić poszukiwania na własną rękę w Polsce. Dlatego organizacja prosi o pomoc wszystkie osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat kobiety.

 

Organizacja Zaginieni przed laty podała rysopis kobiety. Šenne jest szczupłą blondynką, mierzy ok. 167 cm wzrostu.

an/zdr / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie