USA. Nagi mężczyzna utknął w ścianie. Znaleziono go po dwóch dniach

Świat
USA. Nagi mężczyzna utknął w ścianie. Znaleziono go po dwóch dniach
Facebook/Syracuse Fire Department
Nie jest jasne w jaki sposób nagi mężczyzna znalazł się na terenie za ścianą.

Nagi 39-latek został wyciągnięty w piątek rano ze ściany w teatrze Landmark w mieście Syracuse (USA). Z ustaleń służb wynika, że mężczyzna prawdopodobnie był w niej uwięziony przez dwa dni.

"Pracownicy teatru zadzwonili na 911 po tym, jak usłyszeli, jak ktoś wali w ścianę i woła o pomoc. Uważa się, że mężczyzna wszedł do teatru 2-3 dni temu" - podała lokalna straż pożarna.

 

ZOBACZ: Wrocław. 20-latek obudził siostry boromeuszki. Utknął w oknie życia

 

Służby przekazały, że po przybyciu na miejsce ratownicy wywiercili dziurę w ścianie i wykorzystali kamerę światłowodową, aby "określić dokładną lokalizację mężczyzny i ustalić jak najlepiej go wyciągnąć".

 

"Następnie strażacy mogli uwolnić 39-latka po dokładnym przecięciu kilku warstw płytki gipsowej i gliny strukturalnej" - napisano w wydanym komunikacie.

Jak się tam znalazł?

Nie jest jasne w jaki sposób nagi mężczyzna znalazł się za ścianą. - Widziano go wędrującego po teatrze na początku tygodnia - powiedział w rozmowie z lokalnymi mediami Mike Intaglietta, dyrektor placówki. - Później pracownicy stracili go z oczu i założyli, że wyszedł. Nie wiem, czy wchodził, żeby się ogrzać, czy skorzystać z łazienki – dodał.

 

ZOBACZ: Rzeszów. Kot, który utknął w rurze ciepłowniczej, został uwolniony

 

Tymczasem, zamiast wyjść, mężczyzna, w znany tylko sobie, sposób wszedł za ścianę - powiedział John Kane, zastępca szefa straży pożarnej w Syracuse. - Był w swojej kryjówce przez dwa dni. Następnie wpadł w przestrzeń, z której nie mógł się wydostać - dodał.

 

Policja przekazała, że 39-latek, który został przewieziony do lokalnego szpitala, ma problemy psychiczne i jest leczony w miejscowej placówce zajmującej się zdrowiem psychicznym.

rsr/bas/polsatnews.pl/BBC/sycaruse.com
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie