Warszawa. Grupa Włochów pobita w jednym z klubów. Policja publikuje nagranie

Polska
Warszawa. Grupa Włochów pobita w jednym z klubów. Policja publikuje nagranie
Stołeczna Policja
W środę policja opublikowała film, ze zdarzenia

Policja szuka świadków pobicia grupy Włochów, do którego doszło w sobotę w nocy przed jednym z klubów w Warszawie. Policjanci opublikowali w środę film z tego zdarzenia. Po bójce trzech Włochów trafiło do szpitala. U jednego mężczyzny stwierdzono krwotok wewnętrzny, drugiemu grozi utrata oka.

Sprawę nagłośnił w poniedziałek "La Nazione" - dziennik z Florencji. Według jego informacji w nocy z piątku na sobotę przed dyskoteką w Warszawie dotkliwie pobitych zostało siedmiu obywateli Włoch, trzech z nich trafiło do szpitala.

 

W wyniku poniesionych obrażeń u jednego z pobitych mężczyzn stwierdzono krwotok wewnętrzny, natomiast drugiemu grozi utrata oka. "La Nazione" podało, że tylko on jest dalej hospitalizowany.

 

W środę policja opublikowała film ze zdarzenia. "W sobotę około godz. 3:40 w okolicy Placu Małachowskiego miało miejsce pobicie trzech mężczyzn. Osoby będące świadkami zdarzenia proszone są o kontakt pod nr tel. 477236583, ewentualnie kontakt z najbliższą jednostką policji" - napisała na Twitterze policja.

 

 

- Samo nagranie pokazuje, że najprawdopodobniej mamy tutaj do czynienia z wymianą ciosów między jedną a drugą grupą - powiedział rzecznik KSP nadkom. Sylwester Marczak.

 

Dodał, że czynności policji są prowadzone w kierunku pobicia grupy Włochów, jednak wątek bójki również jest "bardzo poważnie analizowany".

laf/grz/Polsat News/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie