Wielka Brytania. Zwłoki panny młodej znalezione w walizce

Świat
Wielka Brytania. Zwłoki panny młodej znalezione w walizce
Facebook/West Yorkshire Police - Halifax
W walizce ukrytej między drzewami znaleziono zwłoki 52-letniej kobiety

W miejscowości Lightcliffe w Wielkiej Brytanii znaleziono zwłoki kobiety ukryte w walizce. Była to 52-letnia Dawn Walker. Kobieta zaledwie cztery dni wcześniej wyszła za mąż. Podejrzany o zabójstwo jest 45-latek, z którym się związała.

Makabrycznego odkrycia dokonano w niedzielę w pobliżu placu zabaw w miejscowości Lightcliffe w hrabstwie West Yorkshire. W walizce ukrytej między drzewami znaleziono zwłoki kobiety. 

Policja aresztowała męża kobiety

Jak się okazało, była to 52-letnia Dawn Walker. Kobieta, która była matką rocznego syna, zaledwie cztery dnia wcześniej - w środę 27 października, wyszła za mąż. 

 

ZOBACZ: USA. Multimilioner Robert Durst oficjalnie podejrzany o zamordowanie żony

 

O morderstwo podejrzany jest 45-latek, z którym związała się kobieta. Mężczyzna został aresztowany przez policję. Według brytyjskich mediów prawdopodobną przyczyną śmierci 52-latki było uduszenie. 

 

"Byli tak zakochani i szczęśliwi"

Rodzina i przyjaciele pary są w szoku. - Byli tak zakochani i szczęśliwi. Nie mogę uwierzyć w to, co się stało - powiedział jeden z gości weselnych.

 

- Nie mogę uwierzyć, że coś takiego wydarzyło się tak szybko po ślubie - dodał inny. 

 

ZOBACZ: Chiny. Wyrok śmierci za spalenie byłej żony, blogerki, podczas transmisji na żywo

 

- Jestem oszołomiona – nie ma na to innego słowa. To druzgocące. Mieszkam tu od 40 lat i to, co się stało, jest po prostu straszne - stwierdziła z kolei sąsiadka zamordowanej kobiety.

 

Detektywi z wydziału zabójstw z West Yorkshire nadal prowadzą śledztwo w sprawie morderstwa.

 

- Nasze dochodzenie w tej sprawie jest wciąż na wczesnym etapie i bardzo chcielibyśmy porozmawiać z osobą, która jako pierwsza zadzwoniła do nas w celu dokonania zgłoszenia, ponieważ nie przedstawiła się - poinformowała inspektor Amanda Wimbles. 

dk/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie