Kożuchów. Policjanci uratowali życie trzylatce. Nagranie

Polska
Kożuchów. Policjanci uratowali życie trzylatce. Nagranie
Lubuska Policja
Dziecko było nieprzytomne i traciło oddech

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kożuchowie udzielili pomocy przedmedycznej nieprzytomnej dziewczynce, która traciła oddech. Dzięki ich błyskawicznej reakcji 3-latka, już pod opieką medyków, odzyskała przytomność.

Gdy starszy aspirant Dawid Wyród i sierżant sztabowy Damian Caganowski wyjeżdżali z Komisariatu Policji w Kożuchowie podbiegli do nich przerażeni rodzice ze słabnącym dzieckiem na rękach. 3-latka miała siny kolor skóry i wymagała natychmiastowej pomocy.

 

Funkcjonariusze nie zastanawiając się ani chwili, przystąpili do udzielania pierwszej pomocy. Natychmiast sprawdzili funkcje życiowe 3-latki i wezwali pogotowie ratunkowe. Dziecko było nieprzytomne i traciło oddech. Policjanci sprawdzili dziewczynce tętno, udrożnili drogi oddechowe i cały czas monitorowali stan jej zdrowia.

 

ZOBACZ: Żyrardów. Policjant uratował życie 8-miesięcznemu chłopcu. Sekundy dzieliły od dramatu

Szczęśliwy finał 

Skuteczne działania ratunkowe funkcjonariuszy spowodowały, że dziecko, którego stan był zagrażający życiu, odzyskało przytomność, ale było bardzo słabe i wymagało pilnej interwencji lekarskiej.

 

Wideo: policjanci uratowali życie trzylatce

Decyzją medyków dziewczynka została przetransportowana do szpitala w Nowej Soli. Natychmiastowa reakcja policjantów i ratowników medycznych pozwoliła na szybkie udzielenie 3-latce profesjonalnej pomocy, a tym samym być może uratowanie jej życia.

 

 

 

 

mad/msl/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie