Warszawa. Policyjny pościg zakończony zderzeniem. Trzy osoby w szpitalu

Polska
Warszawa. Policyjny pościg zakończony zderzeniem. Trzy osoby w szpitalu
Polsat News
Ulica Szwedzka jest zamknięta dla ruchu

Do zderzenia dwóch samochodów doszło w Warszawie na skrzyżowaniu Szwedzkiej z Letnią w dzielnicy Praga-Północ. Uciekający przed policją kierowca mercedesa zderzył się z fordem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

- Kierujący mercedesem nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Policjanci rozpoczęli pościg. Kierowca uciekał ulicą Radzymińską, potem Szwedzką, gdzie przy ulicy Letniej zderzył się czołowo z fordem - powiedziała kom. Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI. 

 

Następnie auto uderzyło w zabytkowy budynek piekarni.  

 

- Kierowca i pasażer mercedesa oraz kierowca forda trafili do szpitala - dodała kom. Onyszko.

 

WIDEO: Pościg ulicami Warszawy. Trzy osoby ranne

 

 

Ulica zamknięta dla ruchu 

Zaznaczyła, że na miejscu konieczna była interwencja strażaków. W tej chwili na miejscu pracują służby wśród nich policjanci z wydziału ruchu drogowego, którzy zabezpieczają miejsce zdarzenia. - Nie wiadomo dlaczego kierowca nie zatrzymał się do kontroli. Będziemy wyjaśniać przyczyny zdarzenia - powiedziała kom. Onyszko.

 

 

Ulica Szwedzka jest zamknięta dla ruchu. Występują też utrudnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej. "Z powodu zdarzenia drogowego i zablokowanego przejazdu na skrzyżowaniu Szwedzka/Letnia linia 135 zostaje skierowana na trasę objazdową" - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego.

 

laf/ml/PAP, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie