USA. Gabby Petito. Śledczy znaleźli ludzkie szczątki. To narzeczony blogerki?

Świat
USA. Gabby Petito. Śledczy znaleźli ludzkie szczątki. To narzeczony blogerki?
The Moab Police Department/Associated Press/East News
Gabby Petito

Brian Laundrie - narzeczony zamordowanej blogerki Gabby Petito cały czas jest poszukiwany przez amerykańskie służby. Możliwe jednak, że zeszłej doby doszło do przełomu. W parku narodowym w Wyoming śledczy odkryli ludzkie szczątki. Wcześniej znaleziono rzeczy, które prawdopodobnie należały do mężczyzny.

22-letnia Gabby Petito zmarła trzy do czterech tygodni zanim odnaleziono jej ciało. Zwłoki blogerki i podróżniczki odkryto na terenie kempingu w Parku Narodowym Grand Teton w stanie Wyoming 19 września. To tam Gabby Petito i jej narzeczony Brian Laundrie byli widziani po raz ostatni.

 

ZOBACZ: USA. Śmierć Gabby Petito. Jest nakaz aresztowania jej chłopaka

 

Para wyruszyła we wspólną podróż na zachód USA vanem, by odwiedzić parki narodowe w tej części kraju. Gabby Petito regularnie publikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z wyprawy. Ostatni wpis pochodził z 25 sierpnia. Blogerka pod koniec sierpnia po raz ostatni kontaktowała się też ze swoją rodziną.

Notatnik nalężący do syna

1 września Laundrie sam wrócił furgonetką swej przyjaciółki do domu na Florydzie. Mężczyzna wynajął adwokata, ale nie chciał rozmawiać z policją. Po kilkunastu dniach przepadł bez śladu. Rodzina zgłosiła wtedy jego zaginięcie.

 

W środę na Florydzie w parku Myakkahatchee Creek znaleziono najpierw ubrania, a potem ludzkie szczątki. Na miejsce wezwano koronera, policję oraz FBI.

 

 

Jak podają media, na miejsce udali się także rodzice zaginionego Briana Laundrie'ego, by przekonać się, czy w znalezionych rzeczach rozpoznają te należące do ich syna. Wśród przedmiotów był notatnik należący do zaginionego.

 

Czyta więcej na Interii

bas / Interia
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie