Rosja. Bokser pobił niedźwiedzia, który go zaatakował. Trafił do szpitala

Świat
Rosja. Bokser pobił niedźwiedzia, który go zaatakował. Trafił do szpitala
Yathin S Krishnappa / CC-by-SA / Commons
23-letni bokser obronił życie w walce z niedźwiedziem

23-letni rosyjski bokser Ilia Miedwiediew wygrał walkę z niedźwiedziem, który zaatakował go, gdy razem z kolegą łowili ryby. Drugi rybak zginął na miejscu.

Dwóch mężczyzn - w tym Miedwiediew - zostało zaatakowanych przez niedźwiedzia, gdy łowili ryby nad rzeką Irtysz. Zwierzę najpierw zmasakrowało Wiaczesława Dudnika, który zginął na miejscu.

 

ZOBACZ: Tatry. 72-latek chciał zrobić selfie z niedźwiedziem. Został pogryziony

 

Miedwiediew oddał w stronę zwierzęcia kilka strzałów z pistoletu, jednak ranny niedźwiedź wciąż nacierał i wytrącił broń z rąk meżczyzny. Zdesperowany i ranny bokser rzucił się na niedźwiedzia z nożem i zdołał go zabić.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by КлубВетерановТюменскогоБокса (@cvtb_72)

 

Ostatni akt straszliwej walki widział trzeci z rybaków, biegnący z pomocą Denis Czebotar, którego zaalarmowały krzyki kolegów, gdy zajmował się łodzią rybacką całej trójki przy brzegu rzeki.

 

Czebotar wciągnął następnie ciężko rannego kolegę na łódź i przetransportował go do szpitala. Miedwiediew, złoty medalista bokserskich mistrzostw armii rosyjskiej w 2019 roku (w wadze 64 kg), został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej, ale według lekarzy jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

pdb/msl/Interia Sport
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie