Lubelszczyzna. Brutalne zabójstwo pod Łukowem. Podejrzanym mąż ofiary

Polska
Lubelszczyzna. Brutalne zabójstwo pod Łukowem. Podejrzanym mąż ofiary
Polsat News

W piątek wieczorem w miejscowości Szaniawy Poniaty pod Łukowem (woj. lubelskie) zamordowana została 32-letnia kobieta. Jej zakrwawione zwłoki policja znalazła w samochodzie na jednej z posesji. Zatrzymany w tej sprawie został mąż ofiary, 39-letni Stanisław S.

W piątek wieczorem w gminie Trzebieszów pod Łukowe (woj. lubelskie) doszło do tragedii. Na jednym z podwórek, w samochodzie zamordowana została 32-letnia Anna S. Kobieta zginęła od ciosów ostrym narzędziem. 

Podejrzanym mąż ofiary 

- Zatrzymaliśmy osobę, która jest odpowiedzialna za to zabójstwo. To Stanisław S., mąż kobiety. Usłyszał zarzut zabójstwa poprzez zadanie dziewięciu ciosów nożem i spowodowanie ran ciętych, w wyniku których u kobiety doszło do wykrwawienia usłyszał zarzut zabójstwa - Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Grozi mu dożywocie.

 

Mężczyzna nie przyznaje się do winy i twierdzi, że to nie on zabił 32-latkę. Złożył też wyjaśnienia, których treści prokuratura nie ujawniła.

 

Prawdopodobnym motywem są nieporozumienia rodzinne między małżonkami, którzy od dłuższego czasu nie mieszkali razem. Byli w trakcie sprawy rozwodowej i nie mogli porozumieć się ws. opieki nad dziećmi.

 

- Podczas przesłuchania podejrzany nie przyznał się do zarzucanego mu czynu i składał wyjaśnienia, które zupełnie odbiegają od naszych ustaleń – dodała Kępka. 

Areszt tymczasowy dla podejrzanego 

- Wyjaśniał, że nie zrobił tego i mówił dlaczego tego nie zrobił - wyjaśniała. Jest prawdopodobne, że Stanisław S. od dłuższego czasu planował dokonanie tego morderstwa. Jak wiemy z informacji, jakie przekazała początkowo policja, ciało kobiety zostało znalezione w samochodzie na jednej z posesji pod domem.

 

- Dzisiaj sąd przychylił się do wniosku łukowskich policjantów i prokuratury o zastosowanie aresztu tymczasowego wobec Stanisława S. - powiedział polsatnews.pl sp. szt. Marcin Józwik z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. 

ap/zdr/Polsat News, Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie