W Łodzi skradziono replikę Mona Lisy

Polska
W Łodzi skradziono replikę Mona Lisy
Pixaby.com

Łódzka policja poszukuje dwóch trzydziestolatek, które ukradły replikę obrazu Mona Lisy. Funkcjonariusze proszą o pomoc w znalezieniu sprawczyń.

Kobiety dopuściły się kradzieży w nocy z poniedziałku na wtorek w jednym z klubów mieszczących się przy ul. Moniuszki w Łodzi. Oprócz obrazu miały zabrać również poduszkę. 

Poszukiwane kobietypolicja.gov.pl
Poszukiwane kobiety

Złodziejki zostały zarejestrowane przez kamery monitoringu. Jedna z kobiet ma jasne blond włosy związane w kitkę. W trakcie kradzieży ubrana była w czarną kurtkę, ciemne najprawdopodobniej jeansowe spodnie, czarne buty, na plecach miała plecak. Druga kobieta ma długie ciemne włosy, a w momencie zdarzenia ubrana była w jasną kurtkę, ciemnie spodnie oraz białe buty. Na szyi miała przewieszony kolorowy szal.

 

Poszukiwane kobietypolicja.gov.pl
Poszukiwane kobiety

 

Poszukiwane kobietypolicja.gov.pl
Poszukiwane kobiety

 

Osoby mogące pomóc w ustaleniu danych sprawczyń tego przestępstwa albo posiadające istotne informacje w przedmiotowej sprawie, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 841 48 94 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 bądź całodobowo z dyżurnym I Komisariatu Policji Komendy Miejskiej Policji w Łodzi po numerem telefonu 47 841 14 00 lub 47 841 14 01. Telefon alarmowy 112.

 

mad/ sgo / policja.gov.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie