Rozbił swoim audi pięć innych aut i zniszczył ogrodzenie. Kierowca zatrzymany

Polska
Rozbił swoim audi pięć innych aut i zniszczył ogrodzenie. Kierowca zatrzymany
KPP Gostynin

Ponad dwa promile alkoholu w organizmie miał 30-latek, który swoim audi uszkodził pięć zaparkowanych obok ulicy pojazdów i ogrodzenie posesji. W czasie zdarzenia nikomu się nie stało. Mężczyzna został zatrzymany przez policję z Gostynina na Mazowszu. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty.

Pięć uszkodzonych samochodów i zniszczone ogrodzenie posesji - to efekt poniedziałkowego rajdu pijanego kierowcy audi we wsi Legarda w gminie Gostynin na Mazowszu - poinformował mł. asp. Łukasz Rydzewski z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie.

 

30-latek stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w zaparkowane na poboczu auta. Zniszczony został także płot sąsiedniej działki.

 

ZOBACZ: Małopolska. Potrącił policjantów swoim bmw, uderzył w znak. Uciekał przed kontrolą

 

Gdy kierowcę zbadali policjanci, okazało się, że ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie - podała podkom. Żaneta Kołodziejska-Basiewicz z gostynińskiej komendy.

 

Mężczyzna został zatrzymany, a po wytrzeźwieniu został umieszczony w policyjnym areszcie. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty. Są to prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwym i spowodowanie kolizji.

 

O losie mężczyzny zadecyduje sąd. Policja wciąż ustala wysokość strat poniesionych przez właścicieli uszkodzonych przez pijanego kierowcę aut.

 

Kierowca miał dwa promile alkoholu w organizmie.KPP Gostynin
Kierowca miał dwa promile alkoholu w organizmie.

 

hlk/pdb / polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie