Kamiński przedstawi dodatkowe okoliczności uzasadniające prezentację zdjęć o charakterze zoofilskim

Polska
Kamiński przedstawi dodatkowe okoliczności uzasadniające prezentację zdjęć o charakterze zoofilskim
PAP/Mateusz Marek
Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Kamiński

Na tym posiedzeniu Sejmu przedstawię dodatkowe okoliczności uzasadniające prezentację zdjęć o charakterze zoofilskim podczas poniedziałkowej konferencji - zapowiedział szef MSWiA Mariusz Kamiński.

Podczas poniedziałkowej konferencji szefów MSWiA i MON zaprezentowano materiały, które - jak poinformowano - pochodzą z telefonów komórkowych zatrzymanych imigrantów i wskazują na ich możliwą działalność terrorystyczną lub powiązania z organizacjami paramilitarnymi, a ponadto służby badające tożsamość i wiarygodność osób przebywających w ośrodkach strzeżonych zidentyfikowały dowody na działalność pedofilską oraz dowody zoofilii.

 

ZOBACZ: Mariusz Kamiński: dochodzi do masowych prób nielegalnego przekraczania granic

 

Portal OKO.press podał we wtorek, że zdjęcie przedstawiające mężczyznę kopulującego ze zwierzęciem, które pokazali ministrowie to w rzeczywistości screen ze starego nagrania dostępnego w internecie.

 

ZOBACZ: Mariusz Kamiński: osiągnęliśmy porozumienie polepszające sytuację materialną naszych funkcjonariuszy

 

W środę dziennikarze pytali Kamińskiego, czy przeprosi za poniedziałkową konferencję prasową. - Sprawa będzie miała swój dalszy ciąg. Najprawdopodobniej już niedługo będziemy mieli debatę na tym posiedzeniu Sejmu dot. przedłużenia stanu wyjątkowego, przedstawię dodatkowe okoliczności uzasadniające tę prezentację - powiedział szef MSWiA.

aml / PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie