USA. Elon Musk rozstał się z Grimes. "Jesteśmy w świetnych stosunkach"

Świat
USA. Elon Musk rozstał się z Grimes. "Jesteśmy w świetnych stosunkach"
Reuters
Elon Musk i Grimes byli razem od 2018 roku

Miliarder Elon Musk potwierdził w "New York Post", że rozstał się ze swoją dotychczasową partnerką Claire Boucher, znaną jako Grimes. Para była ze sobą trzy lata i, jak potwierdza Musk, "pozostaje w świetnych stosunkach". Najbogatszy człowiek świata nadal wraz z Grimes wychowują swojego rocznego syna X Æ A-Xii Musk.

Po trzech latach para oficjalnie się rozstała. Elon Musk potwierdził w "NYP", że on i 17 lat młodsza kanadyjska piosenkarka są "w częściowej separacji", ale pozostają w dobrych stosunkach i nadal wychowują swojego rocznego syna X Æ A-Xii Musk.

 

ZOBACZ: Starlink stał się alternatywą dla systemu GPS. Elon Musk jest zachwycony

 

- Moja praca w SpaceX i Tesli przeważnie wymaga tego, abym przebywał w Teksasie lub gdzieś za granicą, ona pracuje zaś głównie w LA - przyznał w mediach.

 

Reuters

 

- Często się widujemy i jesteśmy w świetnych stosunkach - powiedział "New York Post" Musk. 

 

ZOBACZ: Elon Musk obiecuje, że robot Tesli to nie Skynet i nie wypowie wojny ludzkości

 

PageSix, czyli sekcja plotkarska "New York Post", poinformowała jako pierwsza w 2018 roku, że Elon Musk zaczął spotykać się z Grimes. Było to na miesiąc przed debiutem pary na czerwonym dywanie na Met Gala, czyli corocznej gali zbierania funduszy na rzecz Costume Institute w Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku.

Ile zarobił Elon Musk? 

Musk, amerykański przedsiębiorca, kojarzony przede wszystkim z Teslą i SpaceX, w przeszłości już dwukrotnie rozwodził. Przez wiele lat związany był z Justine Musk, z którą ma pięciu synów. Głośno było też o jego związku z Amber Heards.

 

W styczniu 2021 roku majątek Elona Muska został oszacowany na około 189 mld dolarów, co dało mu pierwsze miejsce na liście najbogatszych ludzi świata magazynu "Forbes".

aml/ml/polsatnews.pl/New York Post
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie