Loteria szczepionkowa. W środę drugie miesięczne losowanie nagród. Do wygrania m.in. dwa samochody

Polska
Loteria szczepionkowa. W środę drugie miesięczne losowanie nagród. Do wygrania m.in. dwa samochody
gov.pl
Ogólnopolska Loteria Narodowego Programu Szczepień wystartowała 1 lipca. 4 sierpnia br. odbyło się pierwsze miesięczne losowanie w loterii szczepionkowej - rozlosowano dwa samochody toyota corolla oraz dwie nagrody po 100 tys. zł

W środę 8 września, w ramach drugiego miesięcznego losowania nagród w loterii szczepionkowej, do wygrania są dwa samochody Toyota Corolla oraz dwa razy po 100 tys. zł. Losowania takie zostaną przeprowadzone również 15 i 22 września oraz 6 października.

Drugie z pięciu miesięcznych losowań nagród w Loterii Narodowego Programu Szczepień odbędzie się w środę 8 września. Do wygrania są ponownie dwa samochody Toyota Corolla oraz dwa razy po 100 tys. zł. O wygranej szczęśliwcy będą informowani w pierwszej kolejności telefonicznie, a następnie za pomocą wiadomości sms. Ostatnie miesięczne losowanie zostanie przeprowadzone 6 października 2021 r.

 

ZOBACZ: Włochy. Wirusolog: wirus był jak neandertalczyk, wariant Delta jest jak Rambo

 

Ponadto, jak co tydzień 8 września odbędzie się też losowanie nagród tygodniowych. Do wygrania będzie pięć razy po 50 tys. zł i 60 hulajnóg elektrycznych. Takie losowania zostaną przeprowadzone jeszcze trzykrotnie: 15 i 22 września, a także 6 października. Cały czas są również przydzielane nagrody natychmiastowe, w których co 500. osoba spełniająca warunki loterii wygrywa 200 zł, a co 2000. uczestnik – 500 zł.

Finałowe losowanie

Ogólnopolska Loteria Narodowego Programu Szczepień wystartowała 1 lipca. 4 sierpnia br. odbyło się pierwsze miesięczne losowanie w loterii szczepionkowej - rozlosowano dwa samochody toyota corolla oraz dwie nagrody po 100 tys. zł.

 

Losowanie finałowe odbędzie się 6 października br., do wygrania będą dwie nagrody po 1 mln zł każda, a także dwa samochody toyota C-HR.

 

ZOBACZ: Pierwsze przypadki zakażenia koronawirusem w poznańskich szkołach

 

Wszystkie nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień są zwolnione od podatku dochodowego, czyli zarówno wygrane natychmiastowe (200 zł, 500 zł), jak i nagrody w postaci hulajnóg, samochodów czy gotówki (50 tys. zł, 100 tys. zł, a nawet 1 mln zł).

Forma zachęty

Ogólnopolska Loteria Narodowego Programu Szczepień jest jedną z form zachęty do szczepienia przeciw COVID-19. Mogą w niej uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 lat, dokonały kompletnej procedury zaszczepienia przeciw COVID-19 i zarejestrowały się w loterii do 30 września br. Rejestrować można się przez Internetowe Konto Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl lub dzwoniąc na Infolinię Narodowego Programu Szczepień pod numer 989.

 

Zgodnie z regulaminem, nagrody wydawane są najpóźniej do 31 stycznia 2022 r.

 

Organizatorem loterii jest Totalizator Sportowy; to spółka, w której wszystkie udziały ma Skarb Państwa.

aml/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie