Sejny. Potrącił kobietę i uciekł. Policja prosi o pomoc

Polska
Sejny. Potrącił kobietę i uciekł. Policja prosi o pomoc
Policja Sejny
Do potrącenia doszło ok. godz. 20 w centrum Sejn.

Policja w Sejnach (Podlaskie) poszukuje kierowcy, najprawdopodobniej samochodu marki Audi, który w poniedziałek wieczorem potrącił na pasach kobietę i uciekł z miejsca wypadku. Policja zwróciła się także do świadków zdarzenia o kontakt.

Do potrącenia doszło ok. godz. 20 w centrum Sejn. Na zarejestrowanym nagraniu z monitoringu widać jak kierowca samochodu osobowego, koloru srebrnego potrąca pieszą przechodzącą po przejściu dla pieszych, a następnie ucieka z miejsca zdarzenia.

 

ZOBACZ: Boliwia. Tragiczny wypadek autokary. Nie żyją co najmniej 23 osoby

 

Kierowca w ogóle nie zatrzymał się po zdarzeniu.

 

WIDEO: Nagranie z potrącenia pieszej

 

Policja udostępniła na swojej stronie nagranie, na którym widać, że auto jechało bardzo szybko. W wyniku potrącenia 61-latka trafiła do szpitala. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że sprawca jechał samochodem audi A3.

Policja szuka świadków

Sejneńscy policjanci poszukują świadków potrącenia pieszej. Na filmiku można zobaczyć, że w tym samym czasie, na skrzyżowaniu znajdował się jeden pojazd, którego kierowca także nie udzielił kobiecie pomocy.

 

ZOBACZ: Warmińsko-mazurskie: Tragiczny wypadek pod Olszewem. W aucie spłonęło dwóch mężczyzn

 

Policja prosi wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub mogą przyczynić się do ustalenia sprawcy potrącenia o kontakt telefoniczny z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Sejnach pod numerem 477153212.

 

Informację można przekazać również dzwoniąc na numer alarmowy 112.

rsr/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie