Wydarzenia24. Ruszyła najnowsza stacja informacyjna

Technologie
Wydarzenia24. Ruszyła najnowsza stacja informacyjna
Wydarzenia24
Program Wydarzeń24 produkowany jest w supernowoczesnym studio w Warszawie

Punktualnie o godzinie 6:00 ruszyły Wydarzenia24. Stacja informacyjna powstaje we współpracy z Polsat News, Wydarzeniami oraz serwisem internetowym Interia.

1 września Telewizja Polsat uruchomiła Wydarzenia24. Punktualnie o godzinie 6:00 widzowie mogli zobaczyć pierwszy serwis prowadzony przez Ewę Gajewską. Kanał Wydarzenia24 powstał w odpowiedzi na potrzeby widzów i ich rosnące zainteresowanie treściami „Wydarzeń” Polsatu i Polsat News.


W ramówce Wydarzeń24 znajdą się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.

 

ZOBACZ: Liga Mistrzów UEFA oraz PKO BP Ekstraklasa w Polsat Box


Wśród prowadzących Wydarzenia24 zobaczymy, oprócz wspomnianej wcześniej Ewy Gajewskiej, Agatę Wojtkowiak, Aleksandrę Janiec, Wiolettę Wrambę i Karolinę Soczewkę. Informacje sportowe prezentuje Łukasz Dubaniewicz. To, czym żyje internet oraz media społecznościowe, bacznie sprawdza, weryfikuje i prezentuje widzom Bartosz Cebeńko, a najnowszą prognozę pogody przedstawia Ksenia Chlebicka.

 

Wydarzenia24 są realizowane w Warszawie, w jednym z najnowocześniejszych studiów w Europie, które jest w pełni zautomatyzowane. Przy jego tworzeniu zostały wykorzystane najnowocześniejsze technologie telewizyjne.


Wydarzenia24 są częścią Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat, zarządzanego przez Dorotę Gawryluk, dyrektor pionu.

 

Kanał Wydarzenia24 zastąpił w ofertach telewizji kablowych i satelitarnych Superstację.

pdb/Wydarzenia24
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie