Wydarzenia 24. Wystartował nowy kanał informacyjny Telewizji Polsat

Polska
Wydarzenia 24. Wystartował nowy kanał informacyjny Telewizji Polsat
Polsat News
Ruszył nowy kanał informacyjny Telewizji Polsat

1 września Telewizja Polsat uruchomiła nowy kanał informacyjny Wydarzenia 24. To serwis, w którym widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata. Wydarzenia 24 są realizowane w jednym z najnowocześniejszych studiów w Europie, które jest w pełni zautomatyzowane. Kanał dostępny będzie w wybranych sieciach kablowych, w miejscu Superstacji.

Polsat News to najbardziej wiarygodna i obiektywna stacja informacyjna w Polsce, prezentująca najważniejsze informacje, najwyższej jakości publicystykę, eksperckie analizy i pogłębioną wiedzę o kluczowych wydarzeniach.

 

ZOBACZ: Nowości Polsatu. Prezentacja jesiennej ramówki Polsatu

 

Widzowie doceniają rzetelne informacje, dlatego coraz częściej wybierają treści Polsat News i Wydarzeń. Według ostatniego badania IBRIS i IBIMS Polacy uznali "Wydarzenia" Polsatu, jako swoje główne źródło informacji spośród telewizyjnych programów informacyjnych, wyprzedzając "Fakty" TVN i "Wiadomości" TVP. Kanał Wydarzenia 24 powstał w odpowiedzi na potrzeby widzów i ich rosnące zainteresowanie treściami "Wydarzeń" Polsatu i Polsat News.

Bieżące informacje z kraju i ze świata

W ramówce Wydarzeń 24 znajdą się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.

 

Wideo: ruszają Wydarzenia 24

- Główną ideą Wydarzeń 24 jest dostarczenie widzom na bieżąco jak najwięcej aktualnych, wiarygodnych i rzetelnych informacji, o tym co dzieje się w Polsce i na świecie. "Wydarzenia" są najlepiej ocenianym i jednym z najważniejszych programów informacyjnych w kraju. Stąd nasz pomysł, aby stworzyć kanał wykorzystujący potencjał programu znanego z głównej anteny Polsatu, jak i zespołu dziennikarzy, którzy stanowić będą trzon redakcji Wydarzeń 24 - mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji Polsat.

 

Wydarzenia 24 są realizowane w Warszawie, w jednym z najnowocześniejszych studiów w Europie, które będzie w pełni zautomatyzowane. Przy jego tworzeniu zostały wykorzystane najnowocześniejsze technologie telewizyjne.

 

Wydarzenia 24 są częścią Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji Polsat, zarządzanego przez Dorotę Gawryluk - Dyrektor Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji Polsat.

red//Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie