Gdańsk. Przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Miał niezapłacone mandaty i był poszukiwany

Polska
Gdańsk. Przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Miał niezapłacone mandaty i był poszukiwany
KMP Gdańsk
Policyjny samochód i Toyota Gruzina

Policjanci z Gdańska zatrzymali 24-latka, który przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. Mężczyzna okazał się obywatelem Gruzji, który był poszukiwany przez policję.

W czwartek po godzinie 18 policjanci z gdańskiej drogówki kontrolowali prędkość w Tunelu im. Abp. Gocłowskiego. W pewnym momencie zauważyli kierującego toyotą, który zajeżdżał innym uczestnikom ruchu drogę, zmuszając ich do gwałtownego hamowania. Dodatkowo kierowca jechał za szybko, z prędkością 126 km/h, w miejscu, gdzie dozwolona prędkość wynosiła do 70 km/h.

 

ZOBACZ: Poznań. Policja rozbiła grupę przestępczą, która fałszowała chemię gospodarczą

 

Po zatrzymaniu okazało się, że kierujący pojazdem 24-latek jest obywatelem Gruzji. Mężczyzna był poszukiwany dwoma zarządzeniami prokuratury w Warszawie i Lublinie w sprawie ustalenia miejsca pobytu, a ponadto był poszukiwany przez policjantów z Kielc w sprawie oszustwa. 

Kierowca trafił do aresztu

Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy za ponad 50 kilometrowe przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym, ponadto 24-latek został ukarany mandatami za przekroczenie dozwolonej prędkości i za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. 


Samochód 24-letniego kierowcy został odholowany, a mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. 

wys/jo/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie