Zużyta chusteczka za milion dolarów. Nietypowa oferta w internecie

Świat
Zużyta chusteczka za milion dolarów. Nietypowa oferta w internecie
Zdj. ilustracyjne/Flickr/Peter Barker
Leo Messi płakał po odejściu z klubu

Na jednej z internetowych aukcji można kupić zużytą chusteczkę. Przedmiot został wyceniony na... milion dolarów! Skąd ta cena? Otóż osoba, która jest jej właścicielem, twierdzi, że jest to chusteczka, którą Leo Messi wycierał łzy podczas swojej pożegnalnej konferencji prasowej w Barcelonie.

Odejście Leo Messiego z Barcelony do Paryża wstrząsnęło piłkarskim światem. Na pożegnalnej konferencji prasowej wzruszenia nie krył również sam piłkarz, który podczas swojego przemówienia rozpłakał się ze wzruszenia. 

 

- Spędziłem tu niemal całe życie, to było wspaniałe 21 lat. Wrócę tu, ponieważ tu jest mój dom i obiecałem to moim dzieciom - powiedział piłkarz.

 

- Dałem temu klubowi wszystko i zostawiam go szczęśliwy, że mogłem tu być. Chciałem, by to odbyło się inaczej. Nigdy nie spodziewałem się, że nadejdzie mój ostatni dzień tutaj - skomentował Messi.

 

 

Pierwsze łzy pojawiły się na twarzy Messiego jeszcze przed rozpoczęciem konferencji, a piłkarza owacją na stojąco powitali wszyscy zebrani: przedstawiciele mediów, pracownicy klubu, byli i obecny zawodnicy oraz szkoleniowcy. Szybko nieodzowna stała się chusteczka, którą Argentyńczyk otrzymał od żony Antonelli.

 

- To najtrudniejszy moment w mojej karierze. Kiedy mi przekazano, że to już koniec, po prostu zamarłem. To było jak kubeł zimnej wody, do dziś się z tego nie otrząsnąłem - szlochał Argentyńczyk.

 

 

I to właśnie rzekomo ta sama chusteczka, którą łzy ocierał Messi, trafiła teraz na aukcję w internecie. Nie wiadomo jednak jak założyciel aukcji wszedł w jej posiadanie, ani czy jest ona autentyczna.

 

Autentyczna jest jednak cena, za jaką została wystawiona - to okrągły milion dolarów.

 

Nowy właściciel chusteczki zapewnia, że zawiera ona "materiał genetyczny Messiego", który w przyszłości można wykorzystać do "sklonowania" piłkarza.

 

 

Chusteczkowy biznes kwitnie w najlepsze. Sytuację postanowiła wykorzystać pewna firma, która wypuściła do sprzedaży repliki chusteczki Messiego. Produkt zapakowany jest w pudełku ozdobionym zdjęciem płaczącego piłkarza. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Milonga Customs (@milongacustoms)

dk/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie