Urszulin. Pijana rowerzystka trafiła do szpitala. Była w zaawansowanej ciąży

Polska
Urszulin. Pijana rowerzystka trafiła do szpitala. Była w zaawansowanej ciąży
Pixabay/ Free-Photos
Kobieta w ciąży. Zdjęcie ilustracyjne

Pijaną rowerzystkę w zaawansowanej ciąży zatrzymali policjanci z Urszulina (woj. lubelskie). Jak się okazało, 39-latka miała w organizmie prawie dwa promile alkoholu. Mundurowi wezwali do kobiety zespół ratownictwa medycznego. Za popełnione wykroczenie odpowie przed sądem.

Kobieta, która wsiadła na rower pod wpływem alkoholu, była w zaawansowanej. Mieszkanka gminy Urszulin (woj. lubelskie) zagrażała nie tylko sobie, ale i swojemu dziecku oraz innym uczestnikom ruchu. 

 

ZOBACZ: Piła. Pociąg śmiertelnie potrącił rowerzystę na przejeździe. Utrudnienia w ruchu


Nienaturalnie zachowującą się uczestniczkę ruchu zauważyli policjanci, którzy po zatrzymaniu przebadali ją  alkomatem. Wynik badania pokazał, że 39-latka miała około 2 promile alkoholu w organizmie.


Widząc, w jakim stanie jest cyklistka, funkcjonariusze wezwali zespół ratownictwa medycznego, który zajął się kobietą. Tym razem nikomu nic się nie stało. Za popełnione wykroczenie rowerzystka odpowie przed sądem.

 

ZOBACZ: Krosno. Potrącenie 10-letniego chłopca na rowerze. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR

 

Policjanci apelują do użytkowników dróg, aby informowali ich o każdym takim przypadku lub podejrzeniu, że uczestnik ruchu może być pod wpływem alkoholu lub innych substancji. - W taki sposób każdy ma realny wpływ na bezpieczeństwo - podkreślają policjanci.

aml / polsatnews.pl / Lublin112.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie