Wypadek w Nadmie na S8. Do sieci trafiło nagranie

Polska
Wypadek w Nadmie na S8. Do sieci trafiło nagranie
Komenda Stołeczna Policji
W sobotę około 16:20 doszło do wypadku trzech pojazdów

W internecie opublikowano nagranie wypadku, do którego doszło w sobotę na trasie S8 w miejscowości Nadma. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe i ciężarówka, która dodatkowo spadła z wiaduktu. W wypadku zginęła jedna osoba.

W sprawie trwają czynności policji pod nadzorem prokuratury w Wołominie.

Wstrząsające nagranie

Do sieci trafiło wstrząsające nagranie ze zdarzenia. Widać na nim jak auto osobowe uderza w ciężarówkę, która w efekcie odbija w prawo i spada z wiaduktu. Następnie w kadrze widać kolejne rozbite auto osobowe sunące po ulicy.

 

Uciekli z miejsca zdarzenia

Jak przekazała policja, po wypadku dwie osoby jadące BMW oddaliły się z miejsca zdarzenia.

 

Zatrzymano je w sobotę około godziny 21:00 przy ul. Pułkowej. W chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Jeden z mężczyzn, 32-latek, poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze pięciu lat i 10 miesięcy za udział w zorganizowanej grupie przestępczej oraz posiadanie znacznej ilości narkotyków. Natomiast drugi z mężczyzn, 34-latek, w przeszłości był notowany za posiadanie narkotyków. Teraz trwają próby ustalenia, który z nich prowadził - przekazała w niedzielę polsatnews.pl Małgorzata Wersocka z KSP.

 

Policjanci apelują do świadków wypadku, by zgłaszali się do Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego KPP Wołomin ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin tel. 47 72-47-259 lub 22 776-20-21. Jak nam przekazali, opublikowane w sieci nagranie jest im znane. 

pgo/ml/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie