Wypadek na S17 koło Garwolina. Ciężarówka przygniotła auto osobowe. Są ranni

Polska
Wypadek na S17 koło Garwolina. Ciężarówka przygniotła auto osobowe. Są ranni
Polsat News

Trzy osoby zostały ranne w wyniku karambolu na S17 w Lipówkach na Mazowszu. Samochód ciężarowy po najechaniu na tył innej ciężarówki przejechał przez barierki i przewrócił się na auto osobowe. Po wypadku trasa była zablokowana przez ponad pięć godzin. Teraz jest już przejezdna.

Do zdarzenia doszło we wtorek, około południa w miejscowości Lipówki w powiecie garwolińskim. Mł. asp. Małgorzata Pychner z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie przekazała, że według wstępnych informacji jadąca w kierunku Warszawy ciężarówka wjechała na tył drugiego takiego pojazdu. Po zderzeniu przebiła się przez barierki, wjechała na pas w kierunku Lublina i tam przewróciła się na samochód osobowy, którym podróżowały dwie osoby. Drugi samochód osobowy, by uniknąć zderzenia wjechał do rowu.

 

W zderzeniu ranne zostały trzy osoby, które trafiły do szpitala.

 

Wideo: wypadek na S17 koło Garwolina

 

 

- Kierowcy dwóch ciężarówek, które uczestniczyły w karambolu byli trzeźwi. Ze względu na stan zdrowia kierowcy auta osobowego, nie można było na miejscu sprawdzić stanu trzeźwości - powiedziała Pychner. 

 

Po wypadku na S17 pas w kierunku Lublina był całkowicie zablokowany. W kierunku Warszawy ruch odbywał się przez miejscowość Lipówki. Teraz trasa jest już przejezdna.

dk/jo/PAP, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie