Wielka Brytania. Tragedia w sklepie. Pięciolatek przygnieciony lustrem

Świat
Wielka Brytania. Tragedia w sklepie. Pięciolatek przygnieciony lustrem
Facebook/Fenwick
Chłopiec został przygnieciony przez sklepowe lustro.

Tragiczny wypadek w sklepie w Wielkiej Brytanii. Na pięcioletniego chłopca, który był na zakupach z rodzicami, spadło lustro. Dziecko w stanie krytycznym trafiło do szpitala. Niestety chłopca nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło w domu towarowym Fenwick w Colchester w Wielkiej Brytanii. Pięcioletni chłopiec został podczas zakupów przygnieciony przez sklepowe lustro.

 

W wyniku wypadku, chłopiec doznał poważnych obrażeń głowy. Dziecko natychmiast trafiło do szpitala. Jego stan był jednak krytyczny. Chłopiec po kilku dniach zmarł.

"Rozdzierający serce incydent"

- To naprawdę rozdzierający serce incydent i wszystkie nasze myśli są z bliskimi chłopca - powiedział cytowany w komunikacie inspektor Rob Huddleston z policji w Colchester.

 

Policjant podziękował również wszystkim świadkom zdarzenia, którzy starali się pomóc chłopcu. Jak zaznaczył "policjanci nadal wspierają rodzinę chłopca w tym tragicznym czasie". 

 

Póki co nie wiadomo jak doszło do tragedii. W sprawie trwa śledztwo.

 

 

Poruszeni śmiercią chłopca są również właściciele sieci sklepów Fenwick. - Rodzina Fenwick, kierownictwo i wszyscy nasi koledzy są zszokowani i zasmuceni incydentem, który miał miejsce w naszym sklepie w Colchester. Nasze myśli są z dzieckiem i jego rodziną w tym trudnym czasie - przekazała w komunikacie menedżerka sieci Mia Fenwick. 

 

- Ściśle współpracujemy z lokalnymi władzami, aby pomóc w dochodzeniu i wyjaśnić jak doszło do tego wypadku - dodała.

 

 

Lokalna społeczność utworzyła w internecie zbiórkę pieniędzy dla rodziców tragicznie zmarłego pięciolatka. Do tej pory udało się zebrać ponad 4 tys. funtów.

dk/msl/Polsatnews.pl/Mirror
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie