Londyn. Mężczyzna w stroju Spider-Mana zaatakował pracowników sklepu

Świat
Londyn. Mężczyzna w stroju Spider-Mana zaatakował pracowników sklepu
pixabay/Twitter/@k!bra
Mężczyzna w stroju Spider-Mana zaatakował pracowników sklepu.

W czwartek w Londynie doszło do niecodziennej sytuacji. Mężczyzna w przebraniu Spider-Mana wszczął bójkę w sklepie Asda. Na nagraniu widać jak uderza on kobietę, która upada na ziemię. Aresztowano łącznie 5 osób.

Pięć osób zostało aresztowanych po ataku na pracowników sklepu Asda w dzielnicy Clapham w Londynie.

 

Związek zawodowy GMB Union potępił ataki i zaznaczył, że takich zdarzeń jest coraz więcej, a parlament musi podjąć działania w celu zaostrzenia prawa.

 

ZOBACZ: USA. Seryjny morderca zmarł w oczekiwaniu na egzekucję

 

Na filmie opublikowanym w mediach społecznościowych widać, jak mężczyzna w kostiumie Spider-Mana atakuje pracowników sklepu Asda, w tym kobietę, którą kopnął w gardło i uderzył pięścią w twarz.

 

Dalej na nagraniu widać osobę na wózku inwalidzkim, który jest odciągany z miejsca walki, a mężczyzna w kostiumie Spider-Mana uderza ludzi czymś, co wygląda jak kula ortopedyczna. 

 

Dwóch mężczyzn w wieku 37 i 35 lat oraz 18-letnia kobieta i 17-letnia dziewczyna zostali aresztowani pod zarzutem awantury i szerzenia przemocy, a 31-letni mężczyzna (Spider-Man) został aresztowany pod zarzutem poważnego uszkodzenie ciała i wszczynania awantury.

 

London Ambulance Service podał, że pięć osób zostało zabranych do szpitala w celach profilaktycznych, natomiast 20-letnia kobieta, która została uderzona przez napastnika, została opatrzona.

wys/msl/Independent
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie