Holandia. Rozpoznał siostrę na zdjęciu na stronie policji. Zaginęła 27 lat temu

Świat
Holandia. Rozpoznał siostrę na zdjęciu na stronie policji. Zaginęła 27 lat temu
Zdjęcie ilustracyjne/Pixabay
Mężczyzna zauważył zdjęcie siostry na stronie internetowej policji

Brat 45-letniej Holenderki, która zaginęła w 1994 roku, po 27 latach przypadkiem zobaczył jej zdjęcie na policyjnej stronie internetowej. Okazało się, że kobieta nie żyje - poinformował dziennik "Algemeen Dagblad".

Jak podaje gazeta, gdy 45-letnia Holenderka zaginęła w 1994 roku, rodzina bezskutecznie jej poszukiwała. W tym samym czasie stołeczni policjanci znaleźli w jednym z amsterdamskich kanałów ciało niezidentyfikowanej kobiety. Jej tożsamości nie udało się ustalić do ubiegłego miesiąca.

 

W 2020 roku informacje o kobiecie zostały zamieszczone na stronie policji (Politie.nl). Jak podaje "AD", brat zaginionej natrafił na nie zupełnie przypadkiem w lipcu 2021 roku.

 

ZOBACZ: Wyszedł na papierosa i nigdy nie wrócił. W Polsce "znikają" tysiące osób

 

"Skontaktował się ze swoją drugą siostrą i dzięki badaniu DNA udało się ustalić, że była to ich zaginiona siostra" – podaje "AD".

 

"Zauważamy, że coraz więcej osób zagląda na naszą stronę internetową i regularnie otrzymujemy wskazówki dotyczące nieznanych zgonów" – powiedziała gazecie detektyw Carina van Leeuwen z amsterdamskiej policji.

pgo/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie