Parczew. Śmierć małżeństwa. Są wyniki sekcji zwłok

Polska
Parczew. Śmierć małżeństwa. Są wyniki sekcji zwłok
Zwłoki 60-latka i jego 54-letniej żony znaleziono 31 maja w jednym z domów jednorodzinnych na terenie Parczewa.

Przyczyną śmierci 54-letniej kobiety było wykrwawienie z powodu ran kłutych, natomiast 60-letni mężczyzna zmarł przez powieszenie – wynika z sekcji zwłok małżeństwa, które znaleziono pod koniec maja w jednym z domów w Parczewie (Lubelskie).

Jak przekazała rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie Agnieszka Kępka, śledztwo prowadzone jest w kierunku zabójstwa.

 

- Z opinii biegłych medyków sądowych wynika, że w przypadku mężczyzny przyczyną zgonu było powieszenie. Natomiast kobieta doznała szeregu ran kłutych w okolicy szyi, klatki piersiowej i brzucha. W ocenie biegłych, przyczyną jej śmierci było wykrwawienie spowodowane głównie ranami kłutymi szyi – powiedziała Kępka.

 

ZOBACZ: Rzeszów. Usiłował zabić małżeństwo. Miał wówczas 16 lat

 

Zwłoki 60-latka i jego 54-letniej żony znaleziono 31 maja w jednym z domów jednorodzinnych na terenie Parczewa. Jak podały lokalne media, kobieta prowadziła w mieście kwiaciarnię, a jej mąż zakład pogrzebowy.

 

Według portalu lublin112.pl w Parczewie miało dojść do tzw. rozszerzonego samobójstwa. Mężczyzna miał najpierw zabić swoją małżonkę, następnie popełnić samobójstwo.

pgo/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie