Terespol. W czasie interwencji policjanci znaleźli w mieszkaniu ludzki szkielet

Polska
Terespol. W czasie interwencji policjanci znaleźli w mieszkaniu ludzki szkielet
pixabay
Podczas przeprowadzonej interwencji w jednym z pokoi policjanci ujawnili szkielet ludzki

W jednym z mieszkań na terenie gminy Terespol (Lubelskie) policjanci znaleźli ludzki szkielet. W mieszkaniu znajdowała się także nieprzytomna 58-latka, którą przetransportowano do szpitala. Z ustaleń policji wynika, że mieszkała z nią matka. Zwłoki zostały zabezpieczone do dalszych badań.

W nocy z poniedziałku na wtorek dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od mieszkającej za granicą kobiety, że nie ma kontaktu ze swoją matką. Z relacji córki wynikało, że jej mama ma problemy zdrowotne. Policjanci wspólnie z wezwanymi strażakami weszli do zamkniętego mieszkania na terenie gminy Terespol.

 

ZOBACZ: Widziano ją w tramwaju i znaleziono czaszkę. Co stało się z panią Kingą?

 

"Wewnątrz znaleźli nieprzytomną 58-latkę, która przetransportowana została do szpitala. Podczas przeprowadzonej interwencji w jednym z pokoi policjanci ujawnili szkielet ludzki. Z ustaleń policjantów wynika, że z kobietą zamieszkiwała jej matka" – poinformowała w komunikacie kom. Barbara Salczyńska-Pyrchla z Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

 

ZOBACZ: Norwegia. Napisem "Breivik miał rację" zbezczeszczono pomnik nastolatka zabitego przez neonazistów

 

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają teraz okoliczności tego zdarzenia. Zwłoki zostały zabezpieczone do dalszych badań. "Wszystko wskazuje na to, że należą do matki 58-latki, ale będziemy mieć pewność dopiero po przeprowadzonych badaniach" – dodała Salczyńska-Pyrchla.

aml/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie