Tarnowa. Zaginął 17-latek. Wyznaczono nagrodę za informacje

Polska
Tarnowa. Zaginął 17-latek. Wyznaczono nagrodę za informacje
Policja Wielkopolska
Okoliczności zaginięcia i prawdopodobnej śmierci pozostają nieznane

10 tys. złoty oferuje wielkopolska policja za informacje na temat zaginięcia 17-letniego Fabiana Zydora. Nastolatek w 2016 roku poszedł na spotkanie z kolegami i nie wrócił do domu. Do tej pory śledczy nie natrafili na żaden trop. Policja podejrzewa, że chłopca zamordowano, a ciało zostało ukryte.

17-latek zaginął w 2016 roku w miejscowości Tarnowa koło Wrześni. Policjanci podejrzewają, że został zamordowany, a ciało ukryte.

 

"Fabian Zydor zaginął 30 października 2016 roku. Tego dnia wieczorem poszedł na spotkanie towarzyskie z kolegami do jednego z domów w rodzinnej miejscowości. Po wyjściu ze spotkania nie dotarł już do swojego domu oddalonego o kilkaset metrów. Wszelki ślad po nim zaginął" - opisują policjanci.

 

ZOBACZ: Wyszedł na papierosa i nigdy nie wrócił. Co roku "znikają" tysiące osób

 

Okoliczności zaginięcia i prawdopodobnej śmierci pozostają nieznane. Za informacje na temat Fabiana Izydora policja wyznaczyła nagrodę w wysokości 10 tys. złoty. 

 

Informacje ws. można zgłaszać na policję. "Każda taka osoba może skontaktować się z oficerami zajmującymi się tą sprawą pod nr tel. 572 899 555 albo osobiście w KWP Poznań ul. Kochanowskiego 2A, pokój 430".

 

 

laf/pgo/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie