Francja. Kanibal zabił 13-latka. Poszarpane zwłoki w mieszkaniu

Świat
Francja. Kanibal zabił 13-latka. Poszarpane zwłoki w mieszkaniu
pixabay/jackmac34/zdj. ilustracyjne
Śledczy znaleźli rozszarpane kawałki ludzkiego mięsa i rozczłonkowane ciało.

Policja we Francji zastrzeliła 32-letniego mężczyznę, którego podejrzewa o kanibalizm i zamordowanie 13-latka. W wynajmowanym przez zabójcę lokalu znaleziono rozczłonkowane i poszarpane zwłoki oraz uciętą głowę.

- Rozczłonkowane ciało i głowa ofiary zostały odnalezione około 23:30 w niedzielę wieczorem w mieszkaniu w Tarascon - poinformował Laurent Gumbau, prokurator z 15-tysięcznego miasta, położonego nad brzegiem rzeki Rodan, w południowo-wschodniej Francji.

 

ZOBACZ: Poćwiartowali i zjedli mężczyznę? Ruszył proces rzekomych kanibali z Łaska

 

Przekazał, że "znalezione zwłoki mogą być ciałem poszukiwanego 13-latka", który zaginął kilka dni wcześniej w Marsylii, kiedy jechał do matki mieszkającej w pobliżu miejsca zdarzenia.

 

W lokalu znaleziono również rozszarpane kawałki ludzkiego mięsa, zerwane prawdopodobnie z ramienia ofiary. Śledczy podejrzewają, że sprawca mógł być kanibalem.

Uciekł na dach

Podejrzany 32-latek wydostał się z mieszkania przez okno, kiedy przyszła policja. Uciekał po dachach sąsiednich budynków.

 

ZOBACZ: Ruszył proces o kanibalizm. "Raport" o jednej z najbardziej tajemniczych zbrodni w Polsce

 

Obława trwała ponad trzy godziny, zanim został odnaleziony w innej dzielnicy miasta. - Domniemany sprawca zabójstwa osoby znalezionej w mieszkaniu, został zastrzelony około godziny 3:30 nad ranem - poinformował Gumbau.

 

Lokalne media podały, że 32-latek był wcześniej kilkukrotnie skazywany za przemoc i był znany wśród sąsiadów z powodu "zaburzeń psychicznych".

rsr/ml//Le Parisien/Polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie