Schował narkotyki w... opakowaniu po pierogach. 21-latkowi z Puław grozi do 10 lat więzienia

Polska
Schował narkotyki w... opakowaniu po pierogach. 21-latkowi z Puław grozi do 10 lat więzienia
KMP w Lublinie

Operacyjni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie zatrzymali 21-letniego mieszkańca Puław, który w opakowaniu po pierogach ukrył narkotyki. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 150 gramów amfetaminy i marihuany. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków. Może mu grozić do 10 lat więzienia.

W poniedziałek policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie, dokonali przeszukania jednego z mieszkań na terenie Puław. Z informacji jakie otrzymali operacyjni wynikało, iż przebywający tam 21-latek może być w posiadaniu znacznych ilości narkotyków.

 

ZOBACZ: Niemcy. Wzrost spożycia kokainy. Resztki narkotyków trafiające do wody zagrażają rybom

 

Policjanci dokładnie sprawdzili mieszkanie, jednak podczas przeszukania pomieszczeń, nie odnaleźli narkotyków. Dopiero, gdy zajrzeli do lodówki ich uwagę przykuło opakowanie po pierogach. Jak się okazało właśnie tam 21-latek postanowił ukryć zabronione substancje. Łącznie podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 150 gramów narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany.

 

Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznych ilości narkotyków. O jego losie zdecyduje sąd. Może mu grozić kara do 10 lat więzienia.

kmd/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie