USA. Policja odnalazła ciała trojga dzieci. Matka została zatrzymana

Świat
USA. Policja odnalazła ciała trojga dzieci. Matka została zatrzymana
zdjęcie ilustracyjne/Flickr/fot. Steven Straiton
Policja prowadzi śledztwo ws. śmierci dzieci. Służby zatrzymały matkę

Służby odnalazły ciała trojga dzieci w jednym z domów w East Los Angeles. Policja zatrzymała ich matkę jako "osobę podejrzaną". Nie ujawniono jednak wstępnych ustaleń ws. tego, co mogło przyczynić się do śmierci dzieci.

W poniedziałek około godz. 12:45 policja dostała zgłoszenie ws. dzieci, "które nie oddychały". Sytuacja miała miejsce w jednym z domów przy South Ferris Avenue w East Lost Angeles (USA). Mundurowi próbowali jeszcze ratować ich życie. Niestety okazało się, że na pomoc jest za późno.

 

ZOBACZ: Zabiła syna, a zwłok pozbyła się w rzece. Nad ranem zgłosiła zaginięcie

 

Jak relacjonują zagraniczne media, wśród dzieci było dwóch chłopców i jedna dziewczynka. Wszyscy w wieku poniżej 3 lat. Z informacji śledczych wynika, że dzieci były w sypialni.

 

 

Służby nie ustaliły jeszcze przyczyny śmierci dzieci. - W tym momencie śledztwo jest bardzo wstępne - zaznaczył cytowany przez serwis "abc 7" por. Chuck Calderaro.

Matka została zatrzymana przez służby 

Podczas prowadzenia działań przez policjantów w domu przebywała matka oraz inny członek rodziny. Ojciec dzieci był nieobecny.

 

28-letnia kobieta została zatrzymana przez funkcjonariuszy. Policja określiła sprawę śmierci dzieci jako "podejrzaną". Informacje na temat wstępnych ustaleń nie zostały jednak ujawnione. W sprawie przesłuchano także świadków. Sąsiedzi podkreślili, że nie zauważyli śladów wskazujących na przemoc.

 

ZOBACZ: Próbowali pozbyć się zwłok noworodka. Nagrały ich kamery

 

Nadzorca hrabstwa Los Angeles Hilda Solis określiła przypadek jako "przerażającą sytuację". Jak dodała, jej biuro współpracuje ze służbami, by rozpocząć "pełne śledztwo" - informuje "Los Angeles Daily News".

ms/abc 7/Los Angeles Daily News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie